WWE Money in the Bank 2024 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 2046

W nocy z soboty na niedzielę w Toronto odbyła się gala WWE Money in the Bank 2024. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

Na początku przywitała nas gospodyni tego show - Trish Stratus, po czym odśpiewano hymny USA i Kanady.

Natomiast na otwarcie akcji ringowej od razu dostaliśmy męską walkę o walizkę Money in the Bank. Pojedynek był intensywny, każdy z uczestników pojedynku miał swoje momenty. Aż wreszcie walizkę zgarnął Drew McIntyre. W starciu udział brali jeszcze Andrade, Carmelo Hayes, Chad Gable, Jey Uso i LA Knight.

Link do filmu


Następnie Sami Zayn obronił Intercontinental Championship w konfrontacji z Bronem Breakkerem.

Link do filmu


Po tych dwóch walkach na stage'u ponownie pojawiła się Trish Stratus. Hall of Famerka zapowiedziała... Johna Cenę! Cena wyszedł w stroju, który już sugerował nam, o czym może mówić. John potwierdził, że 2025 rok będzie dla niego ostatnim w roli zawodnika. Warto jednak podkreślić, iż o ile z jego początkowej wypowiedzi wynikało, że pożegnanie nadejdzie na WrestleManii w Las Vegas... to chodzi generalnie o 2025 rok i możemy się spodziewać jeszcze paru jego występów. Przynajmniej tak zasugerował potem na konferencji prasowej.

Link do filmu


Z tego przeszliśmy do pojedynku o World Heavyweight Championship. Choć Damian Priest i Seth Rollins wiedzieli, jakie ciąży na nich zadanie, to nie zapominali również... o Drew. Ten rzeczywiście się pojawił i walka przerodziła się w Triple Threat Match. Pojawił się jednak i CM Punk, który zaatakował McIntyre'a. A całą sytuację wykorzystał Priest, koniec końców przypinając Drew.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu

Warto odnotować, że w trakcie tego pojedynku doszło prawdopodobnie do sporego błędu. Tuż przed pojawieniem się McIntyre'a, Seth Rollins wykonał klasyczną kombinację i chciał przypiąć Priesta po Falcon Arrow. Ten prawdopodobnie zapomniał... odkopać, co zdezorientowało wszystkich na trybunach i oglądających.Tiffany Stratton zgarnęła walizkę Money in the Bank z kobiecego ladder matchu. Pokonała Chelsea Green, IYO SKY, Lyrę Valkyrię, Naomi i Zoey Stark.

Link do filmu


Walką wieczoru było zatem starcie Bloodline vs Cody Rhodes, Kevin Owens i Randy Orton. Zwycięsko wyszedł team Solo Sikoi, który zresztą zgarnął kluczowy pin.

Link do filmu


Top 10:

Link do filmu


Skrót:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy