WWE Monday Night Raw - Podsumowanie 13.05.2024

Giero
Newsów: 2005

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka Monday Night Raw. W tym tygodniu ponownie w dużej mierze skupiło się na turniejach King & Queen of the Ring, wyłaniając półfinalistów.

Samo show w tym tygodniu rozpoczął Drew McIntyre. Szkot oczywiście nie mógł nie wspomnieć o CM Punku i zaznaczył, że ma dwa priorytety - dopadnięcie Punka i odzyskanie World Heavyweight Championship. Przy okazji ponownie nazwał Damiana Priesta "mistrzem na papierze". Oczywiście lider The Judgment Day zareagował na to. Stwierdził, że McIntyre może mówić co chce, ale faktem jest, iż to on pełnoprawnie posiada teraz pas mistrzowski. Priest zarzucił również McIntyre'owi, że jest sam sobie winny tego, co go spotkało m.in. na WrestleManii - przypominając chociażby, jak wielokrotnie przeszkadzał mu w realizacji kontraktu Money in the Bank na Secie Rollinsie, gdy ten był mistrzem. Damian podsumował jednak, że nie będzie miał problemu ze zmierzeniem się z McIntyre'em jeden na jednego, gdy ten będzie zdrowy.

Link do filmu


Na otwarcie ringowej akcji IYO SKY pokonała Shaynę Baszler, a nieco później Lyra Valkyria rozprawiła się z Zoey Stark. Tym samym półfinałem z drabinki Raw będzie starcie SKY - Valkyria.

Link do filmu


Link do filmu


Carlito zasugerował pomoc The Judgment Day. Choć Damian Priest nie miał z tym problemu, to podkreślił, jaki jest status grupy wobec Carlito. Ten odpowiedział, że liczy na zmianę zdania w przyszłości.

Link do filmu


Ten wieczór był pracowity dla Alpha Academy. Chad Gable ponownie ochrzanił i ostrzegł resztę grupy, po czym poinformował o wyznaczeniu im walk. W trakcie wieczoru Akira Tozawa szybko przegrał z Bronsonem Reedem, a Otis w końcu nie posłuchał Gable'a odnośnie do jego zachowania i również przegrał - z Samim Zaynem. Wściekły Chad spoliczkował Otisa.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


The Judgment Day (Finn Balor i JD McDonagh) pokonali AOP (Akam i Rezar), New Catch Republic (Pete Dunne i Tyler Bate) i The Creed Brothers (Brutus Creed i Julius Creed). Tym samym zostali pretendentami do pasów tag team.

Link do filmu


Walka Becky Lynch z Dakotą Kai zakończyła się DQ po zamieszaniu z udziałem Damage CTRL, Lyri Valkyrii i Liv Morgan.

Link do filmu


Półfinałem turnieju King of the Ring z ramienia Raw okazało się starcie Gunthera z Jeyem Uso. Gunther rozprawił się z Kofim Kingstonem w ćwierćfinałach, a Jey z Ilją Dragunovem. Na koniec doszło do konfrontacji Austriaka z Uso.

Link do filmu


Link do filmu


Warto jeszcze odnotować, iż walkę Gunthera z Kingstonem częściowo zapowiadała Lilian Garcia, która publicznie pochwaliła Samanthę Irvin za jej pracę.

Skrót Raw:

Link do filmu


Za tydzień:
- Sami Zayn vs. Chad Gable
- półfinał King of the Ring: Jey Uso vs. Gunther
- półfinał Queen of the Ring: IYO SKY vs. Lyra Valkyria

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy