Wstępne plany na Stomping Grounds, powód stworzenia tytułu 24/7

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

Według ostatnich doniesień Wrestling Observer Newsletter wynika, że stworzono WWE 24/7 Championship przez naciski USA Network. Oficjele zastanawiali się, jak zwiększyć zainteresowanie wokół Raw i SmackDown. Szczególnie trzecia godzina Raw miała słabe wyniki w ostatnich tygodniach. Stąd stwierdzono, że utworzenie pasa 24/7 doda nieprzewidywalności show.

Arena Tacoma Dome rozpoczęła lokalnie promocję gali WWE Stomping Grounds. Według wstępnych zapowiedzi na tym PPV zobaczymy kolejną walkę Kofiego Kingstona z Kevinem Owensem o WWE Championship i starcie Setha Rollinsa z Baronem Corbinem o WWE Universal Championship. Oczywiście te plany mogą ulec zmianom w następnych tygodniach. Stomping Grounds odbędzie się 23 czerwca.

Natomiast już oficjalnie znamy plany WWE na live eventy w Japonii, które odbędą się w dniach 28-29 czerwca. Organizacja postanowiła nieco puścić oczko do tamtejszych fanów i zobaczymy reaktywację The Club, bowiem AJ Styles, Luke Gallows i Karl Anderson wezmą udział w sześcioosobowych tag team matchach. Z kolei pierwszego dnia Shinsuke Nakamura zawalczy o WWE Universal Championship z Sethem Rollinsem.

Karissa Rivera rozpoczęła treningi w Performance Center. Dotychczas występowała głównie na scenach niezależnych, ale miała także możliwość pokazania się w WWE, między innymi jako modelka u boku Velveteen Dreama, czy jako połówka "The Brooklyn Belles" na SmackDown.

PW Insider informuje, że Sasha Banks była widziana w Nowym Jorku, gdzie mogła pracować nad materiałem do następnej edycji gry WWE 2K. Może to nieco łagodzić plotki o jej możliwym odejściu z WWE.

W ostatnim epizodzie "Conversations With The Big Guy" Ryback ponownie postanowił uderzyć w WWE. Były Intercontinental Champion skrytykował chociażby zarobki za występy na live eventach. Powiedział, że za 20-dniowy tour, podczas którego był jedną z głównych twarzy, zarobił łącznie 35 tysięcy dolarów, co może udokumentować. Uważa, że system opłat jest nieuczciwy i to też może być jednym z powodów niezadowolenia gwiazd. Sami zawodnicy i zawodniczki niewiele mają do powiedzenia w tych kwestiach. Ryback przyznał także, że harmonogram podróży był mocno napięty i często w trudnych warunkach.

WWE po raz kolejny nagrodziło studentów Full Sail University, którzy otrzymali czeki warte po 10 tysięcy dolarów. Wśród głównych gości ceremonii byli Alexa Bliss i Ricochet. Wydarzenie skomentował także sam COO - Triple H.Ember Moon i The Revival gościli w parku Bear Grylls Adventure podczas ostatniego tournee WWE po Europie.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy