Współpraca AEW z innymi organizacjami, co z Tessą Blanchard?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1120

Zdaniem Wrestling Inc ostatnie wydarzenia z Dynamite nie prowadzą do długofalowej "wojny" pomiędzy All Elite Wrestling a Impact Wrestling. Oczywiście chodzi o zapowiedź występu Kenny'ego Omegi w IW. Wygląda na to, że będą to raczej jednorazowe "wymiany". Omega pojawi się we wtorek na Impact ze względu na jego przyjaźń z Don Callisem. A wielce prawdopodobne, że na Dynamite w najbliższym czasie wystąpią Doc Gallows i Karl Anderson.

Warto przypomnieć, że AEW w ostatnim czasie nawiązało także współpracę z NJPW. Można spodziewać się relacji na podobnych warunkach z Impact Wrestling. I co ciekawe, Tony Khan rozważa także kolaborację m.in. z AAA czy NJPW. To pokazuje zmianę podejścia AEW do tych kwestii, bo jeszcze kilka miesięcy temu woleli dystansować się od innych organizacji.

Z kolei The Wrestling Observer Newsletter poinformowało, że aktualnie nie ma tematu Tessy Blanchard w AEW. Zawodniczka od kilku miesięcy jest wolną agentką, po zakończeniu współpracy z Impact Wrestling. Była mocno łączona z AEW, ale organizacja nie jest zainteresowana zatrudnieniem jej.

Shot of Brandi Episode 42 w/ Kris Statlander | 12/03/20

Link do filmu

Karl Anderson

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 04-12-2020 20:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy