WrestleMania 38: Noc druga - podsumowanie

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają spoilery z drugiego dnia WrestleManii 38!

Tym razem show rozpoczęliśmy od segmentu z Triple H'em. COO przywitał publiczność i mógł osobiście pożegnać się z ringiem. Zostawił swoje wrestlingowe buty w nawiązaniu do niedawnego zakończenia zawodniczej kariery.

W pierwszej walce gali RK-Bro obronili Raw Tag Team Championships. Pokonali Street Profits i Alpha Academy. Po pojedynku jeszcze doszło do celebracji, w której miał wziąć udział Gable Steveson. Nie chciał do tego dopuścić Chad Gable, który zainkasował akcję od Stevesona.

W dość krótkim pojedynku Bobby Lashley okazał się lepszy od Omosa.

Następnie Johnny Knoxville pokonał Samiego Zayna w Anything Goes Matchu.

Sasha Banks i Naomi zostały nowymi mistrzyniami tag team. W Fatal four-way tag team matchu pokonały: Queen Zelinę i Carmellę, Rheę Ripley i Liv Morgan oraz Natalyę i Shaynę Baszler.

W najdłuższym pojedynku całej WrestleManii Edge pokonał AJ'a Stylesa. W decydujących momentach Damian Priest zdekoncentrował AJ'a obecnością przy ringu, choć nie zrobił bezpośredniej ingerencji w walkę. To potwierdza doniesienia z ostatnich dni, że Edge dostanie swoją stajnię.

Sheamus i Ridge Holland szybko rozprawili się z New Day.

Pat McAfee w intensywnej walce pokonał Austina Theory'ego, zbierając duże reakcje publiczności. Po starciu niespodziewanie doszło do... kolejnego pojedynku. Tym razem Mr. McMahon wszedł na ring i zabrzmiał oficjalny gong! W odsieczy Chairman zdołał pokonać Pata przy pomocy Theory'ego. Celebracja zwycięzców nie trwała długo. Przerwał ją Steve Austin, który wykonał obydwóm Stunnery. Potem Stunnera otrzymał jeszcze... i McAfee.

Roman Reigns pokonał Brocka Lesnara i przejął od niego WWE Championship. Został ogłoszony nowym Undisputed WWE Universal Championem.


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy