WrestleMania 36 - Podsumowanie pierwszego dnia

Giero
Newsów: 2062

Newsy zawierają otwarte spoilery z pierwszego dnia WrestleManii 36.

W kick-offie do gali zobaczyliśmy zapowiedziane w mediach społecznościowych starcie Drew Gulaka z Cesaro. Po dość szybkim, niemal 5-minutowym pojedynku wygrał Szwajcar.


Link do filmu


Pierwsze starcie, jakie zobaczyliśmy podczas głównej karty, to walka o WWE Women's Tag Team Championship. Asuka i Kairi Sane straciły pasy mistrzowskie na rzecz Alexy Bliss i Nikki Cross. Tym samym Alexa i Nikki po raz drugi w karierze zdobyły te tytuły mistrzowskie.


Link do filmu


Link do filmu


Elias pokonał Barona Corbina. Przed oficjalną konfrontacją zaatakował go gitarą.


Link do filmu


Becky Lynch obroniła WWE Raw Women's Championship w walce z Shayną Baszler przez roll-up.


Link do filmu

Link do filmu


Natomiast Sami Zayn nadal jest Intercontinental Championem, dzięki wygranej nad Danielem Bryanem.


Link do filmu

Link do filmu


John Morrison triumfował w Triple Threat Ladder matchu z Jimmym Uso i Kofim Kingstonem. Tym samym "JoMo" i The Miz nadal są mistrzami tag team. Była to jedna z najdłuższych walk wieczoru i śmiało można stwierdzić zarazem, że jedna z najlepszych.


Link do filmu


Kevin Owens natomiast pokonał Setha Rollinsa. Seth zaatakował rywala gongiem, więc początkowo ogłoszono wygraną Kevina przez DQ. Potem jednak kontynuowano starcie bez dyskwalifikacji i tym razem Owens odliczył przeciwnika po efektownej akcji ze stage'u w stół.


Link do filmu


Braun Strowman szybko rozprawił się z Goldbergiem i został nowym WWE Universal Championem.


Link do filmu


Na sam koniec gali zobaczyliśmy "Boneyard Match". Przypominał raczej filmową akcję niż typowy pojedynek wrestlingowy. Ostatecznie wygrał Undertaker, zrzucając AJ'a Stylesa do grobu i zasypując go. W trakcie starcia Undertaker mocno przypominał postać z czasów "American Bad Assa". Trzeba podkreślić, że całość wyszła... kreatywnie, była to przyjemna odmiana i zebrała dobre recenzje w mediach społecznościowych. Za produkcję odpowiadał Jeremy Borash, który prawdopodobnie pracował również przy Firefly Fun House Matchu pomiędzy Johnem Ceną a Brayem Wyattem, co zobaczymy drugiego dnia WrestleManii.


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy