Wokół nieobecności Daniela Bryana na Crown Jewel PPV...

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Decyzja Daniela Bryana dotycząca odmowy wyjazdu do Arabii Saudyjskiej w żaden sposób nie wpłynęła na wynik jego pojedynku z AJ'em Stylesem. Jak donosi "Wrestling Observer", WWE od samego początku planowało zakończyć feud obu zawodników jedną, czysto wygraną przez dotychczasowego mistrza walką. Zmianie nie uległ również scenariusz starcia, które, zgodnie z pierwotnym planem, zakończyło się odklepaniem przez pretendenta po Calf Crusherze. Jedynym, co się zmieniło, był oczywiście termin walki - zamiast na Crown Jewel PPV odbyła się ona podczas wtorkowego SmackDown Live.

To samo źródło dodaje, iż zabójstwo dziennikarza Jamala Khashoggiego nie było wcale głównym powodem, dla którego czterokrotny mistrz świata odmówił udziału w wydarzeniu. Niechęć Bryana od samego początku budził stosunek Arabii Saudyjskiej do osób homoseksualnych oraz zakaz wjazdu, jaki przy okazji kwietniowego Greatest Royal Rumble PPV otrzymał pochodzący z Syrii Sami Zayn.

Rey Mysterio zaskoczył swoich fanów, wrzucając do sieci zdjęcie, na którym pozuje bez maski. Link w tweecie poniżej:Jak informuje na swojej stronie WWE, Triple H nabawił się poważnej kontuzji podczas main eventu Crown Jewel PPV. Czternastokrotny mistrz świata doznał, przyjmując od Kane'a chokeslam na stół komentatorski, zerwania jednego z mięśni klatki piersiowej. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych zawodnika czeka niezbędna operacja.

Wam też kogoś brakowało podczas Crown Jewel? ;)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Rey wygląda na tym zdjęciu jak Pitbull xD

napisane przez LoboTaker w dniu : 03-11-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy