Wkrótce powrót Big Cassa? McGuinness może zmienić brand

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Wiele wskazuje, że WWE przymierza się do powrotu Big Cassa. Federacja zarezerwowała nazwę "Colin Cassady", więc wydaje się, że zawodnik wróci do ringname'u, którego używał podczas występów w NXT. Dla przypomnienia - Cass kontuzji doznał w sierpniu i przewidywano około dziewięć miesięcy pauzy.

Ostatnio nieobecny przez jakiś czas na wizji był także Nigel McGuinness. Okazuje się, że komentator ostatnio spędzał czas z rodziną, z okazji narodzin córki - Amelii. Co ciekawe, podczas Superstar Shake-Up może awansować na Raw lub SmackDown - jest jednym z głównych faworytów wśród komentatorów do zmiany brandu.

Dość niespodziewanie podczas wczorajszej gali CZW Best of the Best 17 do akcji ringowej powrócił Rich Swann, były WWE Cruiserweight Champion. Dla przypomnienia - po zwolnieniu z WWE ogłosił zakończenie kariery.Poniżej jeden z ostatnich wywiadów z Jimmym Hartem. Hall of Famer wypowiedział się między innymi o szansach na powrót Hulka Hogana do WWE. Według Harta nie można niczego przesądzać.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Redaktorzy WWE.com zapytali fanów, kto powinien być następny w kolejce do title shota w razie wygranej Brocka Lesnara z Romanem Reignsem na Greatest Royal Rumble.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Big Cass mógłby wygrać ten zbliżający się Royal Rumble Match. Skoro nic wielkiego nie będzie stawką pojedynku to ktoś nowy mógłby się na tym wybić.

napisane przez Arkao w dniu : 15-04-2018

Powrót Big Cassa to jedna z licznych przykrości jaka może spotkać fana WWE.

napisane przez CzaQ w dniu : 15-04-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy