Will Ospreay o dołączeniu do AEW, oglądalność Collision i Rampage, Zapowiedź Dynamite

Giero
Newsów: 1906

Will Ospreay udzielił ostatnio ciekawej rozmowy dla "Sports Illustrated", głównie odnosząc się do dołączenia do All Elite Wrestling.
Przyznał, że przy okazji występu na Full Gear odczuwał tremę, jakiej dawno nie miał. Uspokoił się dopiero wraz z reakcją publiczności na jego muzykę.
Jeżeli chodzi o kontrakt z New Japan Pro Wrestling, to czuje szacunek wobec tego miejsca, bo w głównym stopniu tam rozwijała się jego kariera. Stąd nie było dla niego łatwe, by zostawić Japonię ot tak.
Natomiast odnośnie do osoby Tony'ego Khana, wzajemne zaufanie było budowane już od jakiegoś czasu, jak chociażby przy okazji występu podczas All In na Wembley. Will zwrócił uwagę, że w końcu Tony wcale nie musiał go zapraszać. Stąd Ospreay czuje pełne zaufanie wobec współpracy z Khanem i chce dawać od siebie jak najlepsze walki. To go przekonało, by dołączyć do AEW.

Jak można było się spodziewać - bezpośrednia rywalizacja AEW z Survivor Series mocno odbiła się na wynikach organizacji Khana. Szczególnie Collision zaliczyło jeden z najgorszych rezultatów oglądalności w historii show.Dzisiaj na AEW Dynamite zapowiedziano:

* AEW Continental Classic: Swerve Strickland (1-0-0) vs. Jay White (1-0-0)
* AEW Continental Classic: Mark Briscoe (0-1-0) vs. Rush (0-1-0)
* AEW Continental Classic: Jon Moxley (1-0-0) vs. Jay Lethal (0-1-0)
* Christian Cage odpowie na wyzwanie Adama Copelanda
* Bryan Danielson w roli komentatora


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy