Ważny powrót podczas live eventu, czy Ross będzie komentował Mae Young Classic?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że Bray Wyatt do akcji wróci na Extreme Rules. Tymczasem pojawił się niespodziewanie na piątkowym live evencie w Filadelfii. Dla przypomnienia - na najbliższym PPV Wyatt i Matt Hardy będą bronić WWE Raw Tag Team Championship przeciwko Bo Dallasowi i Curtisowi Axelowi.

Co ciekawe, złą passę przerwał inny tag team - The Ascension. Podczas WWE Main Event pokonali Heatha Slatera i Rhyno. To dla nich pierwsze telewizyjne zwycięstwo od września 2016 roku.

Znane są szczegóły kontraktowe gwiazd brandu NXT UK. Zawodnicy zarabiają od 24 do 32 tysięcy dolarów. Jest to znaczny podskok w porównaniu do pierwotnych umów. Większość rosteru ma podpisane kontrakty na rok. Wedle zapisków zawodnicy mogą walczyć jedynie w organizacjach współpracujących z WWE.

Jim Ross podczas jego ostatniego podcastu przyznał, że wątpi, by pełnił rolę komentatora podczas drugiej edycji Mae Young Classic. Uważa, że gdyby WWE to planowało, to już skontaktowaliby się z nim. Dodał także, że nie jest zbytnio zadowolony z swojej pracy podczas pierwszej edycji, spodziewał się lepszych efektów. Sądzi także, że organizacja ma wielu utalentowanych komentatorów, którzy zasługują na szansę.

Ostrzeżenie od AJ'a Stylesa w stronę Ruseva:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy