Ważna decyzja Beth Phoenix, status Charlotte i Andrade, spoilery z SD i Rampage

Giero
Newsów: 2030

Beth Phoenix poinformowała niedawno, że kończy karierę komentatorską. Ostatnim jej występem będzie gala NXT WarGames, która odbędzie się w najbliższa niedzielę. Beth jednocześnie zaznaczyła, że zostaje w WWE, ale w mniej wymagającej roli. Chce poświęcić więcej czasu rodzinie.Tymczasem kolejne źródła podają, iż zakończył się związek Charlotte Flair z Andrade. Takie doniesienia w sieci krążyły od kilku tygodni. Więcej informacji podał "Body Slam", z których wynika, że inicjatywa była po stronie Charlotte i to ona podjęła decyzję o zakończeniu relacji.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatnich odcinków SmackDown i Rampage!

Najnowsze SmackDown w głównej mierze skupiło się na rozwoju sytuacji wokół Universal Championship. Powracający Brock Lesnar zmusił Samiego Zayna, by swój title shot zrealizował jeszcze tego samego wieczora. Zayn popełnił kolejny błąd, gdy przed main eventem próbował prowokować Lesnara. Skończyło się to atakiem "Bestii", w efekcie więc Sami wykończony czekał tylko na dopełnienie egzekucji przez Romana Reignsa.
Jednocześnie tego samego wieczora dowiedzieliśmy się, że na Day 1 to właśnie Lesnar będzie ponownie rywalem Reignsa w walce o WWE Universal Championship.

Link do filmu


Link do filmu


Z ważniejszych wydarzeń warto odnotować też powrót Kofiego Kingstona.

Link do filmu


W trakcie SmackDown poznaliśmy także kolejne atrakcje zapowiedziane na Raw. Już wcześniej wiadomo było, że mistrzostwa kobiet czerwonego brandu będzie bronić Becky Lynch w starciu z Liv Morgan.
Do tego ogłoszono MizTV z udziałem Edge'a. Dojdzie również do Steel Cage Matchu. WWE Championship nie będzie na szali, ale Big E zawalczy z Kevinem Owensem.

Link do filmu


Z kolei punkty ogłoszone na kolejne SD:

- Xia Li zadebiutuje
- Jeff Hardy vs. Happy Corbin
- Naomi vs. Sonya Deville

__________________________________________

Sammy Guevara obronił kolejny raz TNT Championship. Tym razem na Rampage był lepszy od Tony'ego Nese'a.

Natomiast FTR w walce wieczoru byli lepsi od PAC'a i Penty El Zero Miedo. Nie obyło się bez ingerencji: w decydujących momentach Malakai Black odwrócił uwagę PAC'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy