Wardlow na celowniku WWE, status Gravesa, Elimination Chamber w Arabii Saudyjskiej?

Giero
Newsów: 2005

WWE rozgląda się nadal za potencjalnymi wzmocnieniami rosteru. Według "WrestleVotes", w oko organizacji Vince'a McMahona miał wpaść Wardlow. WWE ma wejść do akcji, gdy będzie wygasała umowa zawodnika z All Elite Wrestling. Trzeba jednak brać pod uwagę, że on sam w wywiadach przypominał o wdzięczności wobec osób powiązanych z AEW i raczej nie będzie chciał zmieniać pracodawcy.

Tymczasem Corey Graves po siedmiu latach dostał zielone światło na występy w ringu! Poinformowało o tym "Fightful Select". To wywołało sporo plotek, że komentator może powrócić do akcji już podczas Royal Rumble. On sam w przeszłości wielokrotnie podkreślał, iż jeżeli dostanie taką możliwość, to zawalczy jeszcze w ringu.

To samo źródło informuje o zaskakujących opcjach na kalendarz WWE dotyczący gal PPV. Już podawaliśmy, że między Royal Rumble a WrestleManią będzie tylko jeden specjalny event i to w Arabii Saudyjskiej. Możliwe, iż po raz pierwszy zagości tam Elimination Chamber. Póki co mają trwać rozmowy odnośnie do takiej opcji.

Unforgettable Royal Rumble Match RKOs: WWE Top 10, Jan. 13, 2022

Link do filmu


Historia dominacji Waltera w NXT UK:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy