Walka o pasy WWE Women's Tag Team, rezultaty Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1235

Za nami kolejne, przedostatnie Monday Night Raw w drodze do Royal Rumble.

Bobby Lashley wygrał Triple Threat Match i został nowym Intercontinental Championem. W walce brali udział jeszcze dotychczasowy mistrz - Dean Ambrose i Seth Rollins. Dla Lashleya to pierwszy tytuł mistrza Interkontynentalnego.

Na Raw pojawiły się gwiazdy NXT, które były zapowiadane od kilku tygodni. ECIII i Lacey Evans wzięli udział w segmentach na zapleczu. Z kolei Heavy Machinery zaingerowali w "Moment of Bliss". Najwięcej czasu poświęcono Nikki Cross, która zawalczyła w sześcioosobowym tag team matchu. Cross wraz z Bayley i Natalyą pokonały Riott Squad.

W trakcie "Moment of Bliss" ogłoszono, że pierwsze mistrzynie tag team zostaną wyłonione na Elimination Chamber. Po trzy tag teamy z Raw i SmackDown wejdą do Elimination Chamber Matchu.

Link do filmu


Dość niespodziewanie wyłoniono także nowego pretendenta do WWE Universal Championship. Braun Strowman został wykluczony z walki z Brockiem Lesnarem po tym, jak zdemolował limuzynę Vince'a McMahona. McMahon podjął decyzję, by doszło do Fatal 4-Way Matchu. Finn Balor pokonał Barona Corbina, Drew McIntyre'a i Johna Cenę. Według nieoficjalnych wieści z zaplecza "The Monster" wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy