Walka o pas Universal na Survivor Series, Skład SmackDown wystawiony do drużynowej walki

Arkao
Newsów: 1409

Potwierdziły się pogłoski, które od kilkunastu dni pojawiały się w internecie w temacie Survivor Series. Daniel Bryan na zbliżającym się PPV wejdzie do ringu z Brayem Wyattem, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski Universal. Bryan Danielson w przeszłości posiadał cztery razy mistrzostwo WWE oraz pas World Heavyweight. Nigdy jednak nie był Universal Championem.

Znamy już też cały kobiecy skład drużyny SmackDown, który przystąpi do zbliżającego się Survivor Series Matchu. Kapitanem tej ekipy będzie Sasha Banks, co było wiadomo od jakiegoś czasu. U jej boku staną Nikki Cross, Lacey Evans, Dana Brooke oraz Carmella. Nie znamy jeszcze zarówno składu drużyny Raw, jak i NXT.

Nadal czekamy na skład NXT w męskim tradycyjnym Survivor Series Matchu. SmackDown ogłosiło już pełną listę wrestlerów (Roman Reigns, Baron Corbin, Shorty G, Mustafa Ali oraz Braun Strowman). Wcześniej to samo zrobiło Raw (Seth Rollins, Randy Orton, Kevin Owens, Drew McIntyre oraz Ricochet). Prawdopodobnie skład złotego brandu ogłoszony będzie w środę.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy