Walka o pas kobiet na Double or Nothing, kto wygrał Blood & Guts?

Giero
Newsów: 2005

All Elite Wrestling oficjalnie ogłosiło walkę o Women's World Championship na Double or Nothing 30 maja. Hikaru Shida będzie bronić tytułu w starciu z Dr. Britt Baker.Za tydzień na Dynamite:

- wywiad z Jade Cargill
- Cody Rhodes z ogłoszeniem odnośnie do Double or Nothing
- IWGP US Championship: Jon Moxley vs. Yuji Nagata
- AEW TNT Championship: Darby Allin vs. Miro
- AEW Tag Team Championship: Young Bucks vs. SCU
- AEW World Championship Eliminator Match: Orange Cassidy vs. PAC.

Poniżej spoilery z samej walki Blood & Guts!

Fanów obecnych na arenie tym razem czekała niespodzianka. Pierwsza godzina gali była wcześniej nagrywana. Tony Khan na samym początku pojawił się osobiście i zapowiedział, że będą chcieli mimo wszystko wykorzystać reakcje osób z trybun, choć pierwsze walki i segmenty pokazywane były jedynie na wielkim ekranie. Khan dodał, iż jeżeli ktoś czuł się oszukany, może opuścić arenę i domagać się potem zwrotu za bilet.


Druga część show była realizowana już w tradycyjny sposób. Oczywiście skupiona była na Blood & Guts Matchu. Same zasady mocno przypominały War Games znane z WCW czy WWE. Koniec nastąpił, gdy MJF i Jericho walczyli na szczycie klatki. Uciekli, gdy Tully Blanchard dostał klucz do drzwi konstrukcji. MJF zażądał, aby Inner Circle poddali się, albo zrzuci Jericho z konstrukcji na stage. Guevara poddał się w imieniu grupy, ale Jericho i tak został zepchnięty z góry.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy