Walka o NXT Championship na TakeOver: Stand & Deliver, spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

WWE ogłosiło NXT Championship match na NXT TakeOver: Stand & Deliver. Finn Balor będzie bronił swojego mistrzostwa przeciwko Karrionowi Krossowi.
Walka jest szansą dla Krossa na odzyskanie mistrzostwa, którego musiał się zrzec po wygraniu go na NXT TakeOver XXX w sierpniu zeszłego roku z powodu kontuzji barku, której doznał podczas pojedynku.Podczas NXT byliśmy świadkami dwóch powrotów. WWE United Kingdom Champion Walter skonfrontował się z Tommaso Ciampą, co zapowiada ich rywalizację z finałem na TakeOver. Z kolei Jordan Devlin zaatakował Santosa Escobara, a to zwiastuje, że poznamy wkrótce niekwestionowanego WWE Cruiserweight Championa.

Link do filmu


Link do filmu


Wygląda na to, że Danny Burch doznał kontuzji w main evencie ostatniego NXT. Burch upadł na szyję lub bark, pod dziwnym kątem, po tym jak Karrion Kross wymierzył reverse suplex i ten szybko wytoczył się z ringu. Burch nie wrócił potem do walki. Aktualnie jest NXT Tag Team Championem wraz z Oneyem Lorcanem. WWE jeszcze nie wypowiedziało się na temat statusu Danny'ego.


Za tydzień NXT Women's Tag Team Championship będzie na szali. Ember Moon i Shotzi Blackheart będą bronić swoich tytułów przeciwko Aliyah i Jessice Kamei. Poniżej także pozostałe zapowiedziane punkty:

* Dakota Kai & Raquel Gonzalez vs. Io Shirai & Zoey Stark
* William Regal znajdzie rozwiązanie dla konfliktu Kyle'a O'Reilly'ego i Adama Cole'a

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy