Vince wprowadzi Undertakera do HOF, zawalczy na WrestleManii? Kontuzja Ortona? Cięcia

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Podczas najnowszego odcinka podcastu "The Pat McAfee Show" WWE oficjalnie ogłosiło nazwisko osoby, która wprowadzi The Undertakera do WWE Hall of Fame. Zaszczytną rolę wziął na siebie sam CEO federacji, Vince McMahon.

***


Podczas tego samego programu Vince zaoferował prowadzącemu możliwość stoczenia walki podczas zbliżającej się WrestleManii. McAfee oczywiście przyjął ofertę (szok), nazwisko jego rywala nie zostało jednak, póki co, ujawnione. Austin Theory? Shane McMahon? Sam, na co wskazują ostatnie plotki, Vince? Czas pokaże.

***


Randy Orton doznał groźnie wyglądającej kontuzji podczas poniedziałkowej walki RK-Bro oraz Street Profits. Uraz, będący efektem niefortunnego przyjęcia splasha od Monteza Forda, wykluczył wielokrotnego mistrza WWE z dalszego udziału w meczu oraz wymusił zmianę jego zakończenia. Na szczęście prawdopodobnie skończyło się na strachu: uraz Ortona nie okazał się poważny i zawodnik powinien pojawić się na kolejnym Monday Night Raw.

***


Tymczasem z pracą w WWE pożegnał się następny oficjel: Lissette Pineda, przez ostatnie (dwa) lata pełniąca ważną funkcję w dziale talentów (dla zainteresowanych korpożargonem: Manager of Global Talent Strategy and Development). Co istotne, jest to kolejna w ostatnim czasie osoba z kręgu najbliższych współpracowników Triple H'a pożegnana przez federację McMahonów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy