Vince McMahon nie zwolni Sin Cary, Rating Raw

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Sin Cara oficjalnie poprosił o zwolnienie ze swojego kontaktu z WWE. Jednak obecne przecieki z zaplecza sugerują, że oficjele nie mają na to ochoty. Kontrakt Meksykanina obowiązywać jeszcze ma przez około trzy lata, więc Vince McMahon nie musi wypuścić swojego pracownika. Prawdopodobnie tego nie zrobi, tak samo jak wcześniej nie zwolnił Mike'a Kanellisa oraz Luke'a Harpera.

Wczorajsze Raw osiągnęło dość niską oglądalność z dwóch powodów. Średnia widownia wynosiła trochę ponad 2 miliony, co jest najsłabszym wynikiem w tym miesiącu. Głównym powodem takiego obrotu spraw był rozgrywany w tym samym czasie mecz NFL. Do tego Raw było nagrywane kilka dni wcześniej, więc mogło nie przyciągać takiego zainteresowania.

Bardzo ciekawie dzieje się w mediach społecznościowych z filmikami dotyczącymi feudu Ruseva z Laną. Na platformie YouTube to właśnie konflikt małżeństwa jest zdecydowanie najchętniej oglądany. Jednocześnie oczywiście cały storyline jest mocno krytykowany przez większość fanów wrestlingu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy