Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, rozszerzona współpraca AEW i WarnerMedia, Bryan

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1262

Cain Velasquez wznawia karierę wrestlingową. W grudniu ma wystąpić dla AAA, natomiast ostatnio ogłoszono, że Meksykanin w listopadzie zawalczy na evencie Lucha Loco Libre. Stworzy zespół wraz z Blue Demonem Jr przeciwko Danowi Severnowi i Mariachiemu Loco. Dla Velasqueza będą to pierwsze występy od debiutu dla WWE w 2019 roku.

Masha Slamovich została nową zawodniczką Impact Wrestling. Organizacja udostępniła segment z podpisaniem kontraktu w mediach społecznościowych. Ciekawostką jest, iż segment nagrano jeszcze podczas gali Knockouts Knockdown, tuż po jej walce z Deonną Purrazzo. Wstrzymano się jednak z emisją, ponieważ obydwie strony oficjalnie jeszcze nie były dogadane do warunków umowy.Prezydent All Elite Wrestling - Tony Khan zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że organizacja wkrótce może rozszerzyć współpracę z WarnerMedia. Chodzi o stworzenie platformy przeznaczonej na bibliotekę mediów AEW, coś na wzór WWE Network. Khan uważa, iż federacja jest już na tyle rozbudowanym produktem, że to odpowiedni moment na taki ruch.

Bryan Danielson odniósł się do ogłoszenia jego najbliższej walki na Rampage. "Amerykański Smok" zamierza pokazać Suzukiemu, ile się nauczył od ich walki z 2004 roku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy