Velasquez i Fury na Crown Jewel? Oglądalność SmackDown

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 189

WWE oficjalnie ogłosiło kolejną edycję Mae Young Classic. Tapingi trzeciej edycji odbędą się 2 oraz 3 listopada w Full Sail Arena w Winter Park na Florydzie. Skład turnieju nie został, póki co, ujawniony, z dużą dozą pewności można się jednak spodziewać udziału w nim takich zawodniczek jak Deonna Purrazzo, Chelsea Green (znana niegdyś jako Laurel Van Ness), Rachael Ellering czy Santana Garrett.

Do pierwszej w WWE walki Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem dojdzie najprawdopodobniej już podczas nadchodzącego Crown Jewel PPV. Wszystko wskazuje na to, że na tej samej gali dojdzie również do konfrontacji Tysona Fury'ego z Braunem Strowmanem. Dla boksera, którego obecności spodziewać możemy się podczas najbliższego Monday Night Raw, występy w WWE stanowić mają element promocji przed planowaną walką z Deontayem Wilderem.

O pół kroku od podpisania kontraktu z WWE jest Scarlett Bordeaux. Amerykańska zawodniczka, niedawno przechodząca try-out w federacji Vince'a McMahona, od kilku dni jest regularnym gościem w Performance Center.

Pierwszy odcinek Friday Night SmackDown na antenie telewizji FOX Sports oglądało w Stanach Zjednoczonych średnio 3.85 mln widzów.

Dla porównania wyniki pozostałych najważniejszych gal tego z tygodnia:
* Raw - 2.57 mln
* AEW - 1.41 mln
* NXT - 0.89 mln

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy