Uzupełniono skład męskiego EC Matchu, co przekazał The Rock? Podsumowanie SmackDown

Giero
Newsów: 2030

Za nami kolejne SmackDown w drodze do Elimination Chamber 2024. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z tego show.

Kevin Owens pokonał Dominika Mysterio, a Logan Paul wygrał z The Mizem. Tym samym uzupełniono skład męskiego Elimination Chamber Matchu. Są w nim jeszcze Drew McIntyre, Randy Orton, Bobby Lashley i LA Knight.

Z kolei do kobiecego EC Matchu dołączyły Tiffany Stratton (po pokonaniu Zeliny Vegi) i Naomi (po zwycięstwie nad Albą Fyre). Na Raw dojdzie do "Last Chance" Battle Royal matchu, który wyłoni ostatnią uczestniczkę.

Jade Cargill nadal nie podjęła decyzji, do którego brandu chce dołączyć. Natomiast Bron Breakker został ogłoszony najnowszym nabytkiem SmackDown.

Najważniejsze jednak tego wieczora było wystąpienie Bloodline, które początkowo pojawiło się bez The Rocka. Roman Reigns zapowiedział, że to wielka noc i nie chce, by ktokolwiek to zepsuł. Reigns przywitał The Rocka w szeregach Bloodline. "The People's Champion" wyszedł jako członek Bloodline i oczywiście nie oszczędzał się, obrazając fanów. Co więcej, został przedstawiony jako "The High Chief". Stwierdził, że to przez wszystkich fanów Cody'ego nie dojdzie do jego walki z Reignsem na WrestleManii 40. A całe to "finish the story" Rhodesa jest w jego ocenie żałosne. Zadeklarował jeszcze, że nie dopuści, by Rhodes zdobył pas mistrzowski na WM i na koniec rzucił nowym catchprase'em, podkreślając siłę Bloodline.

Link do filmu


Skrót:

Link do filmu


Za tydzień SmackDown będzie wyemitowane z odtworzenia. Jest to związane z podróżą rosteru na Elimination Chamber do Australii. A zobaczymy:

- Tiffany Stratton vs. Liv Morgan
- Bron Breakker vs. Dante Chen
- Pete Dunne & Tyler Bate vs. Dominik Mysterio & JD McDonagh
- Authors of Pain vs. Street Profits
- LA Knight vs. Drew McIntyre

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy