Undertaker nie będzie walczył ze Strowmanem, Gwiazdy WWE wspierają Harta, Wyniki Raw
Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z Raw.
Wiele źródeł donosi, że WWE ostatecznie nie zdecydowało się, by Braun Strowman był rywalem Undertakera na WrestleManii 32. Plotkom zaprzeczył między innymi Bryan Alvarez, choć wcześniej również Wrestling Observer wspominał o ich potencjalnym starciu. Nadal więc nie wiadomo, z kim mógłby zmierzyć się Deadman na największej gali roku. Strowman natomiast najprawdopodobniej zostanie w jakiś sposób wykorzystany w feudzie Wyatt Family z Brockiem Lesnarem.
Jak wczoraj informowaliśmy, u Breta Harta zdiagnozowano nowotwór prostaty. Wiele gwiazd WWE przesyła mu życzenia zdrowia i wspiera w walce z chorobą, poinformowano o niej również fanów na Raw.
Thoughts and prayers with @BretHart and his family. Let's all get in his corner to help him win this fight!!! #GetWellHitman
— Triple H (@TripleH) luty 1, 2016
Everyone gets knocked down...but the BEST get through it. Prayers are with @BretHart ... We're all with you. #GetWellHitman
— Roman Reigns (@WWERomanReigns) luty 1, 2016
Just learned my friend @BretHart is battling prostate cancer....sending out prayers and support. pic.twitter.com/Du0B1RPcFQ
— Jerry Lawler (@JerryLawler) luty 1, 2016
My thoughts and prayers are with you Bret. I would ask that all of your fans join with me in praying for your full recovery from cancer.
— Ted DiBiase (@MDMTedDiBiase) luty 1, 2016
Bo Dallas i Bray Wyatt byli nieobecni na Raw z powodu choroby dziadka, na zapleczu nie było również ich ojca, Mike’a Rotundy. Cała trójka udała się na Florydę, by być przy przebywającym obecnie w szpitalu Robercie Windhamie. Hall of Famer, który występował pod pseudonimem Blackjack Mulligan, jest podobno w ciężkim stanie, od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, a w 2015 roku był hospitalizowany po ataku serca.
Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami okazało się, że kontuzja Alberto Del Rio nie jest zbyt poważna. Zawodnik nie walczył co prawda na Raw, jego rola ograniczona została do komentowania starcia Kalisto z Rusevem, zapowiedziano jednak, że na Fastlane dojdzie do starcia rewanżowego o US Championship pomiędzy nim a Kalisto.
Na Fastlane planowana jest ponoć walka o Divas Championship pomiędzy Charlotte i Brie Bellą. Na Raw Brie pokonała obecną mistrzynię w non-title matchu, zyskując tym samym status pretendentki do tytułu.
Na SmackDown zapowiedziano dwie walki: AJ Styles vs The Miz i Roman Reigns vs Rusev.
Walka Stylesa z Mizem jest konsekwencją występu tego pierwszego w MizTV, podczas którego doszło do bójki między obydwoma zawodnikami.
Na widowni Raw zasiadł WBC World Heavyweight Champion, Deontay Wilder. Udzielił również wywiadu na zapleczu.
Raw Fallout: Brie Bella i Alicia Fox oraz Alberto Del Rio, Rusev i Lana:
WWE opublikowało krótki filmik z przyjazdu AJ Stylesa na Raw:
- New Japan pożegnało Nakamurę, Przeciwnik Omegi, Będzie 3 sezon LU
- Zapowiedź dzisiejszego RAW, Alberto del Rio, kontuzja Dillingera poważniejsza?
Komentarze