Undertaker na Survivor Series, kontrole w WWE, rating Raw, Xia Li

Giero
Newsów: 2005

Wraz z końcem października na WWE Network ruszy seria "30 Days of the Deadman" celebrująca karierę The Undertakera. Okazuje się, że nie był to jedynie symboliczny ruch WWE, bowiem oficjele planują tegoroczne Survivor Series zbudować wokół motywu kolejnej rocznicy Undertakera. On sam także ma się pojawić na wspomnianym PPV, choć raczej nie w roli uczestnika jednej z walk.

WWE w najbliższych dnia czeka seria kontroli w Performance Center, Full Sail University i Amway Center. Jest to spowodowane nowymi restrykcjami w hrabstwie Orange, gdzie sprawdzane są m.in. kluby fitness czy bary. Oczywiście wszystko w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Co ciekawe, podobnych kontroli nie ma co spodziewać się na razie AEW. Oni nagrywają programy w Jacksonville, które nie należy już do hrabstwa Orange.

Promocja "Premiery nowego sezonu" nie dała zbyt dużych efektów, jeżeli chodzi o rating ostatniego Raw. Czerwona tygodniówka zebrała przed telewizorami 1.776 miliona widzów wobec 1.855 miliona z zeszłego tygodnia. Warto podkreślić, że Raw w tym samym czasie rywalizowało z ESPN Monday Night Football.

Zawodniczka NXT - Xia Li zademonstruje swoje umiejętności... w kick-boxingu.Najnowsze "The Bump", m.in. z udziałem Setha Rollinsa:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy