Trzy walki dodane do Pre Show przed WrestleManią

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie poinformowało, że w Pre Show przed oficjalną częścią WrestleManii 34 odbędą się trzy pojedynki. Będą to dwie walki na zasadach Battle Royal, oczywiście chodzi o Andre The Giant Memorial Battle Royal oraz Women's WrestleMania Battle Royal Match. W trzecim pojedynku dojdzie do starcia między Cedriciem Alexandrem a Mustafą Alim o pas mistrzowski dywizji Cruiserweight.


dodane przez Arkao w dniu: 03-04-2018 23:29:59

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Szkoda cruiserów, oby nie wpłynęło to na jakość pojedynku. Za to zaskakuje fakt iż Women's Battle Royal będzie w pre show, mimo że pierwsza edycja to nie bali się wrzucić tego tutaj.

napisane przez feltzz w dniu : 03-04-2018

Cruiserzy chyba nigdy nie byli traktowani (bardzo) poważnie, więc taka decyzja nie dziwi (szczególnie patrząc na kartę zeszłorocznej WMki).

Męski Battle Royal chyba nigdy nie był w głównej karcie, to czemu nagle kobiecy miałby być ? Potraktujmy to jako walkę promocyjną o nic i styknie.

napisane przez filomatrix w dniu : 04-04-2018


Cytat: filomatrix

Męski Battle Royal chyba nigdy nie był w głównej karcie, to czemu nagle kobiecy miałby być ? Potraktujmy to jako walkę promocyjną o nic i styknie.Masz rację. Nigdy Cesaro na WM30 ani Corbin na WM32 nie byli w głównej karcie :D

napisane przez TheVillain w dniu : 04-04-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy