Transfery na SD w ramach Superstar Shake-Up, duży rewanż na GRR

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 841

Za nami druga część Superstar Shake-Up, tym razem dotycząca rosteru SmackDown Live. Zgodnie z przypuszczeniami z Raw na SD przeszedł WWE United States Champion Jeff Hardy. Oprócz niego brand zmienili: Mandy Rose i Sonya Deville, Samoa Joe, Big Cass, Asuka, Luke Gallows i Karl Anderson, Sheamus i Cesaro oraz R-Truth. Oczywiście do wymienionych osób dołączył także The Miz, którego transfer zapowiedziano już na Raw.

Będziemy świadkami także kilku debiutów. Z NXT do niebieskiego brandu awansowali Sanity (Eric Young, Alexander Wolfe i Killian Dain) i Andrade "Cien" Almas wraz z Zeliną Vegą.

Potwierdzono, że na Greatest Royal Rumble dojdzie do walki rewanżowej AJ'a Stylesa z Shinsuke Nakamurą o WWE Championship.WWE umieściło specjalny materiał z kolejnego ważenia Buddy'ego Murphy'ego. Zawodnik tym razem nie zmieścił się w limicie, więc został pozbawiony szansy walki o WWE Cruiserweight Championship na Greatest Royal Rumble. W związku z tym za tydzień dojdzie do Gauntlet Matchu, który wyłoni nowego pretendenta.


Przy okazji promocji WWE w Arabii Saudyjskiej, odbywają się tam także kolejne try-outy.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Almas dostał awans. Ciekawe czy od razu dostanie push, jak zawodnik reprezentujący Latynosów. Z nim awansowała też Zelina. Ciekawe czy wzmocni dywizję kobiet, czy jej obowiązki ograniczą się tylko do bycia managerką.

napisane przez filomatrix w dniu : 18-04-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy