Topowe gwiazdy AEW z urazami po Full Gear

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1205

Kenny Omega na Twitterze poinformował, że lekarze nie dopuszczają go do akcji na najbliższym AEW Dynamite. To efekt urazów po jego starciu z Jonem Moxleyem na gali Full Gear. Dla przypomnienia - Moxley wyszedł zwycięsko z Lights Out Matchu.

Nie najlepiej wygląda także stan zdrowia Cody'ego. Oprócz ośmiu szwów, które otrzymał po Full Gear, ma mieć problemy z żebrami. Ponoć nie jest to poważny uraz, ale tymczasowo może wykluczyć Cody'ego z rywalizacji.


Wiele osób zauważyło zapewne, że po tym jak MJW zaatakował Cody'ego, został oblany napojem przez kogoś z widowni. Okazuje się, że "fan" , który to zrobił, nie był postacią przypadkową. Prawdopodobnie był to zawodnik ze scen niezależnych - Alan Angels. Szybko jego tożsamość zidentyfikowano w mediach społecznościowych.

Storyline na linii Lashley - Lana - Rusev jest dość gorącym tematem w mediach społecznościowych. Przykuł także uwagę byłego zawodnika WWE, a aktualnie występującego w AEW Jake'a Hagera. Zasugerował on Rusevowi, by zostawił Lanę i "pieprzoną" organizację. Hager szybko skasował tweeta.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy