"To była najlepsza walka w historii pro wrestlingu", Fish zostaje w ROH

Maxi4
Newsów: 789

Newsy zawierają otwarte spoilery NJPW Wrestling Kingdom 11 oraz New Year Dash!

Dave Meltzer napisał, że pojedynek Okada vs Omega na Wrestle Kingdom 11 był najlepszą walką w historii pro wrestlingu. Jego system gwiazdkowy ma skalę do 5, ale wyjątkowo temu starciu przyznał 6 gwiazdek.Na gali New Year Dash (05.01.17) powróciła po dwóch latach przerwy do NJPW stajnia Suzuki-gun. Zaatakowali oni po semi-mainevencie CHAOS, w tym Okadę, na którym finisher wykonał Minoru Suzuki. Wśród atakujących byli jeszcze Taichi, TAKA, Iizuka, Desperado, Yoshinobu Kanemaru , Lance Archer i Davey Boy Smith Jr.Link do filmu


Micheal Elgin podczas wywiadu na WK11 rzucił wyzwanie Naito na walkę o pas IWGP Intercontinental. Na New Year Dash Elgin wykonał pinfall na mistrzu i został pierwszym pretendentem. Podobny wyczyn dokonał Juice Robinson na Hirookim Goto i można się spodziewać, że niedługo dostanie szansę walki o pas NEVER.

W main evencie Hiroshi Tanahashi, Manabu Nakanishi oraz Ryusuke Taguchi pokonali drużynę w składzie SANADA, EVIL oraz BUSHI i zostali nowymi mistrzami NEVER Openweight 6 Man Tag.Wyniki NJPW New Year Dash (05.01.17)

Kyle O`Reilly, Ricochet & David Finlay def. Jushin Thunder Liger, Tiger Mask & Henare (6:16)

Yujiro Takahashi & Hangman Page def. Yoshitatsu & Billy Gunn (6:39)

YOSHI-HASHI, Rocky Romero & Beretta def. Adam Cole, Matt Jackson & Nick Jackson (9:59)

Scott Norton, Hiroyoshi Tenzan, Satoshi Kojima, Hiro Saito & Cheeseburger def. Kenny Omega, Bad Luck Fale, Tama Tonga, Tanga Loa & BONE SOLDIER (9:57)

Michael Elgin & KUSHIDA def. Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi (13:45)

Togi Makabe, Tomoaki Honma, Katsuyori Shibata, Yuji Nagata & Juice Robinson def. Kazuchika Okada, Hirooki Goto, Toru Yano, Tomohiro Ishii & Will Ospreay (14:54)

7. NEVER Openweight Six Man Tag Team Title
Hiroshi Tanahashi, Manabu Nakanishi & Ryusuke Taguchi def. SANADA, "King of Darkness" EVIL & BUSHI (c) (13:24) i zostali nowymi mistrzami.

Kenny Omega napisał na Twitterze, że opuszcza Japonię, by zastanowić się nad swoją przyszłością. Jego droga trochę się zmieni, ale cel pozostanie ten sam. Omega nie jest uwzględniony w kartach w najbliższym tourze NJPW. Co ciekawe, podczas wywiadu po WK11 Kenny powiedział, że pas WWE absolutnie nic nie znaczy, nie ma on żadnego prestiżu i pewnie miał go już jego sąsiad.Specjalna wejściówka Kenny'ego Omegi podczas Wrestle Kingdom 11:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


New Japan ogłosiło karty na wspólne gale z CMLL w Japonii. Tour rozpocznie się on 13 stycznia, a zakończy 22 stycznia w Tokio. Poniżej pełne karty.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Bobby Fish podpisał nowy kontrakt z Ring of Honor. Jego długość nie jest znana. Kyle O'Reilly przegrał pas ROH World na Wrestle Kingdom 11. Odrzucił on kolejną propozycję umowy od federacji przed WK11. Kyle wystąpi na tapingu telewizyjnym ROH 14 stycznia w Atlancie. Władze ROH nie przygotowują dla niego długofalowych planów i uważają, że niedługo przejdzie on do WWE.

Chris Hero pożegna się z Evolve podczas weekendu 27 i 28 stycznia. Ostatni pojedynek stoczy z Zackiem Sabre Jr. Dzień prędzej Chris wybierze sobie przeciwnika, którego uzna za przyszłość sceny niezależnej. Hero został wybrany przez Evolve ich MVP 2016 roku. Przygotowano krótki dokument ukazujący jego zeszłoroczne dokonania.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat: Maxi4

Dave Meltzer napisał, że pojedynek Okada vs. Omega na Wrestle Kingdom 11 to był najlepsza walka w historii pro wrestlingu. Jego system gwiazdkowy ma skale do 5, ale wyjątkowo temu starciu przyznał 6 gwiazdek.


Do tych co oglądali już to starcie - faktycznie AŻ TAKI wypas???

napisane przez -Raven- w dniu : 06-01-2017

Wielu fanów daje 5 gwiazdek tej walce. Jak ktoś lubi długie pojedynki to będzie dla niego wypas.

napisane przez Maxi4 w dniu : 06-01-2017

Ja tam lubię :wink: A walka już zassana i czeka na premierowy pokaz :wink:

napisane przez -Raven- w dniu : 06-01-2017


Cytat: Maxi4

"Yujiro Takahashi & Hangman Page def. Yoshitatsu & Billy Gunn (6:39) nach dem Rite of Passage von Takahashi gegen Yoshitatsu."


No i znowu panowie bookerzy z NJPW nie doceniają zawodnika, jakim jest YOSHITATSU i że nadal potrafi walczyć. Zamiast go promować raz a dobrze, podkładają go jakiemuś Takahashiemu i jakiemuś Page'owi. Dajcie już że spokój drodzy panowie bookerzy i zróbcie z naszym World Famous coś dobrego, żeby nie zapomnieć o nim.

napisane przez Tangens w dniu : 06-01-2017


Cytat: -Raven-


Cytat: Maxi4
Dave Meltzer napisał, że pojedynek Okada vs. Omega na Wrestle Kingdom 11 to był najlepsza walka w historii pro wrestlingu. Jego system gwiazdkowy ma skale do 5, ale wyjątkowo temu starciu przyznał 6 gwiazdek.


Do tych co oglądali już to starcie - faktycznie AŻ TAKI wypas???


Moim zdaniem jak najbardziej tak :) Nie idę tak daleko jak Meltzer i nie nazywam tego najlepszą walką w historii (bo pewnie lepsze bym w starym AJPW choćby znalazł) ale dla mnie jedna z lepszych walk jakie kiedykolwiek oglądałem, 5 star na pewno.

napisane przez RainmakerF7 w dniu : 07-01-2017

Mysle ze 5 star zasluzony jak najbardziej. Wogole cala gala fajna, ROyal Rumble tez, choc widac bylo ze ta walka tylko dla starych weteranow zeby sie pokazac i dla misia co wygral zeby go wypromowac.

napisane przez Alacer w dniu : 07-01-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy