Tiffany aresztowana i zawieszona! SES na Twitterze, Wrestlerzy o śmierci Cade'a, FCW

Vercyn
Newsów: 768

Na WWE Supershow 16 października 2010 roku w Vancouver zapowiedziane zostały następujące pojedynki:
1. SmackDown! vs RAW United States Title Match: The Miz (c) vs Christian.
2. Intercontinental Triple Threat Match: Dolph Ziggler (c) vs Cody Rhodes vs Matt Hardy
3. Unified TagTeam Title Match: Hart Dynasty (c) vs SES

Na Twitterze założyły swoje konta kolejne gwiazdy WWE: CM Punk (http://twitter.com/2ndCitySavior) oraz Luke Gallows (http://twitter.com/RealGallows).

Do rosteru FCW oficjalnie zostały dodane profile nowych wrestlerów. Są to:
1. Xavier Woods (Austin Watson, znany z TNA jako Consequences Creed)
2. Buck Dixon (Shane Canterbury)
3. James Bronson (Phil Friedman, były zawodnik MMA)
4. Fahd Rakman (Fady Madani, ze scen niezależnych znany jako Fady The Arabian Bull)
5. Roman Leakee (Joe Anaoi, syn HoF- Sika)
6. Ricki Vaughn
7. Bobby Dutch (Bill Carr)
Do rosteru FCW nie zostali dodani jeszcze tacy zawodnicy jako Brent Wellington (mistrz OVW), Christina (siostra Alicia Fox) oraz Ashley Valence (ring announcer). Jednak cały czas biorą udział w eventach FCW.

Oto wpisy znanych wrestlerów dotyczące śmierci Lance’a Cade’a:

Cytat:

Jim Ross: “Multiple sources have reported that Lance Cade passed away a few hours ago of heart failure. Our condolences go out to his family & friends”

Shawn Michaels: “5min aft my morning tweet I got the call about Lance. No words will b good enuff. 1 of my boys is gone.”

Matt Hardy: “Was saddened to hear about the passing of Lance Cade today. My condolences & thoughts are with his family & children. It’s a sad situation.”

Christopher Daniels: “RIP Lance Cade.”

Mick Foley: “I am very sorry to hear about the passing of Lance Cade. Only 29 – I had no idea he was so young. My thoughts go out to his family.”

Taz: “More deepest condolences to Lance Cade’s family. I got to know Lance slightly in WWE, He was a good guy with tons of potential…RIP. “

Matt Morgan: “Very sad to hear loss of Lance Cade! Great young performer,lance trained in ovw with alot us and had limitless potential! Our condolensces to Lance’s family. He had two beautiful daughters. RIP buddy. I hate that this keeps happening. “

Shannon Moore: “My thoughts and prayers go out to Lances family and kids. I have many great memories of lance and was fortunate to spend a great amount of time with him when we lived in Cinci for WWE. You will be missed!!!!”


Tiffany (Taryn Terrell), Diva WWE, została zawieszona przez federację. Jest to efektem incydentu do jakiego doszło 8 sierpnia w niedzielę w zachodnim Los Angeles w Kalifornii. W hotelu, w którym przebywały gwiazdy WWE promujące galę SummerSlam, Tiffany bardzo ostro kłóciła się z mężem, również zawodnikiem WWE, Drew McIntyre. Do całego zajścia wezwana została policja, a Tiffany została aresztowana i doprowadzona na posterunek policji. Aresztowana została za wykroczenie, prawdopodobnie atak na męża. Jednak raport policji nie jest oficjalnie podany do wiadomości. Wiadomo jednak, że o 10.26 została wpisana do rejestru aresztu jako zatrzymana, a przed godz. 17 została wypuszczona po wpłaceniu 20 tys. dolarów kaucji. Drew natomiast nie wniósł żadnych oskarżeń przeciwko żonie. Rozprawa została jednak zaplanowana na 2 września w Sądzie Miejskim w Los Angeles.

Tiffany była zapowiedziana na niedzielną galę w walce tageteamowej Div. Odesłana została jednak do domu. Nie są znane jeszcze zmiany na PPV z związku z tym zajściem. Prawdopodobnie poznamy je dopiero na gali.

Tiffany została zawieszona na czas nieokreślony, a fragmenty z nią w filmie otwierającym SD! zostały wycięte i zastąpione fragmentami z Michelle McCool oraz MVP. Są też pewne spekulacje na temat tego, że być może Tiffany zostanie zwolniona z federacji.

dodane przez Vercyn w dniu: 14-08-2010 09:12:54

Komentarze

Komentarze z forum (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

WWE chcę zaraz zwolnić Tiffany tylko dlatego, że miała sprzeczkę z mężem? Takie rzeczy się zdarzają oni są dorośli a zresztą w małżeństwie są kłótnie. Może nie świadczy to najlepiej o federacji ale nie przesadzajmy. Swoją drogą ale się moda na Twittera zrobiła, ciekawe czy w Polskich federacjach wrestlerzy również będą zakładali konta na tym portalu a może wystarczy im nk :lol: :P

napisane przez wrestlemaniac w dniu : 14-08-2010

Widac że WWE mocno wzmocnia FCW. Po tych wpisach mozna wywynioskowac że cały śiat wrestlingu bardzo odczuł śmierć Lance'a. Kłutnie w małżeństwie to normalne ale czy to powód żeby wzywać policje, iść do aresztu i zawiesić pracownika(wrestlera,dive). Troche to dziwne ale raczej pewnie ją zwolnią to samo było z Helmsem prze Royal Rumble. Pił alkohol na stacji benzynowej z Y2J, Helmsa zwolnini, a Y2J wypuścili tego samego dnia.

napisane przez iMPACT! 4 EVER w dniu : 14-08-2010

A co do karty na 16 października to pewnie US wygra Christian a UTTC Hart Dynasty bo to ich teren. A Miz potem pewnie wykożysta MITB żeby US odzyskać. A szkoda bo mógł by nawet o WWE Title powalczyć.

napisane przez iMPACT! 4 EVER w dniu : 14-08-2010

To jest taki większy house show więc na pewno nie będzie wykorzystania walizki. Poza tym do tej pory pewnie Miz już będzie mistrzem WWE i ktoś inny powalczy o pas US.

napisane przez BRKSTRM w dniu : 14-08-2010

dobrze wiemy jakie jest wwe, mała wpadka i już suki na karku, a więc nie oszukujmy sie, tiffany napewno poleci jesli nawet nie z drewem

napisane przez 666 w dniu : 14-08-2010

kurna miałem na mysli byś może nawet z drewem :PPP

napisane przez 666 w dniu : 14-08-2010

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy