The Usos niedługo powrócą do telewizji, Wzrost oglądalności SD, Najlepsze walki 2019 roku

Arkao
Newsów: 1409

Oficjele WWE podobno otrzymali zadanie przygotować storyline dla powracających braci Uso. Samoańczycy od kilku miesięcy nie pojawiają się w telewizji, a powodem tego były życiowe problemy Jimmy'ego. W tym momencie nie dostały się do sieci żadnej plotki, do jakiego brandu dołączą wielokrotni mistrzowie drużynowi. Wcześniej mieli się nawet pojawić podczas październikowego debiutu SmackDown na Fox, ale zrezygnowano z tych planów.

Widownia wczorajszego SmackDown lekko wzrosła w porównaniu z poprzednim tygodniem. Przez odbiornikami telewizorów zasiadło średnio 2.414 mln widzów. Telewizja Fox jest podobno zadowolona z tego wyniku przed nadchodzącym rokiem 2020. Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem gali była walka o miano pretendenta do tytułu Universal. Daniel Bryan pokonał w niej The Miza oraz Barona Corbina.

WWE Network News wybrało 10 najlepszych walk minionego roku. Niespodziewanie pierwsze miejsce zajął pojedynek o pas WWE na WrestleManii 35, gdzie Kofi Kingston pokonał Daniela Bryana. Na drugim miejscu umieszczono starcie z gali Hell in a Cell, w którym Sasha Banks weszła do klatki z Becky Lynch. Podium zamknęła walka z NXT TakeOver: New York między Johnnym Gargano a Adamem Cole'em.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy