The Undertaker omówił szczegóły swojego powrotu, Enzo Amore vs Cedric Alexander na RR

Arkao
Newsów: 1409

W ostatnich dniach pojawiło się wiele spekulacji, ze specjalne Raw, na którym dojdzie do 25 rocznicy powstania czerwonej tygodniówki, może trwać nawet pięć godzin. Szybko zostało to jednak zdementowane i oczywiście zobaczymy „tylko” trzy godziny akcji. Jak wiadomo, Raw będzie emitowane zarówno z Barclays Center, jak i Manhattan Center. Do tej pory zapowiedziano takie gwiazdy jak m.in. Undertaker, Shawn Michaels oraz Kevin Nash.

Do oficjalnej karty gali Royal Rumble została dodana kolejna walka mistrzowska. Enzo Amore w obronie pasa mistrzowskiego dywizji Cruiserweight spotka się w ringu z Cedriciem Alexandrem. Dwójka ta spotkała się między linami już na ostatnim Raw, ale wtedy pas mistrzowski został w rękach Amore.

Na zapleczu wczorajszego SmackDown obecny był legendarny The Undertaker, który prawdopodobnie omawiał plany swojego oficjalnego powrotu na specjalnym urodzinowym Raw. Być może były WWE Champion pozostanie na jeszcze kilka miesięcy, by podczas WrestleManii 34 oficjalnie zakończyć karierę pojedynkiem z Johnem Ceną.

Siostry Bella także pojawią się na urodzinowym Raw:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy