The Tribunal odchodzą z TNA, powrót live eventów w 2017?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

The Tribunal (Basile Baraka oraz Baron Dax) opuścili TNA. Doszło do tego po wygaśnięciu ich kontraktów z federacją z Nashville. Ponoć powrót obu zawodników do TNA jest mile widziany, gdyby się na to zdecydowali. Prawdopodobnym powodem odejścia był fakt, że na potrzeby tapingów Impact Wrestling obaj zawodnicy musieli przylatywać do Orlando spoza granic Stanów Zjednoczonych (jeden z nich mieszka w Kanadzie, drugi natomiast we Francji), więc dla samej federacji było to też trudne do zrealizowania z logistycznego punktu widzenia.

Na ten moment Anthem nie ogłosiło jeszcze oficjalnie zakupu TNA oraz Impact Ventures, lecz należy się takiego ogłoszenia spodziewać w każdym momencie. Wiadomo na pewno, że firma przejęła stuprocentową kontrolę nad sprawami finansowymi federacji, a Ed Nordholm, najbardziej prawdopodobny kandydat na prezydenta TNA, już przeniósł się do siedziby TNA w Nashville. Według najnowszych informacji Dixie Carter wciąż pracuje we wspomnianej siedzibie federacji.

TNA pracuje właśnie nad planami na rok 2017. W planach tych jest powrót gal typu house show, a nawet doprowadzenie do końca sprawy touru TNA w Indiach i zorganizowanie go latem przyszłego roku.

Federacja z Nashville myślała także dość intensywnie nad zorganizowaniem kolejnych tapingów Impact Wrestling, po tych styczniowych, w trakcie trwania WrestleMania Week w Orlando. Ostatecznie tapingi te zostały przeniesione na marzec. Mimo tego TNA nadal zastanawia się nad organizacją jakiegoś live eventu w Orlando podczas WrestleMania Weekend.

Obecnie nie ma informacji na temat jakiejkolwiek nowej umowy telewizyjnej dla Impact Wrestling w Wielkiej Brytanii.

Matt Hardy w oryginalny sposób zdradza źródło swojej inspiracji, która doprowadziła do odbywającego się w przyszły czwartek Total Nonstop Deletion:
Na koniec pozwolę sobie na trochę prywaty: Tym newsem zamykam swój trzeci rok newsowania na Attitude :)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Tour w Indiach? Szykuje się więc kolejny push dla Mahabali Shera...

napisane przez Kcramsib w dniu : 10-12-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy