The Shield zapowiadani na eventy w Wielkiej Brytanii, kiedy wróci Joe? Mahal w Indiach

Giero
Newsów: 1641

Już na początku listopada WWE wraca do Wielkiej Brytanii. Na gale czerwonego brandu zapowiadani są członkowie The Shield: Dean Ambrose, Roman Reigns i Seth Rollins. Na live eventach planowane są ich pojedynki z Braunem Strowmanem, Cesaro i Sheamusem. Pojawią się także zapewne na Raw, które 6 listopada odbędzie się w Manchesterze. Dzień później, w tym samym miejscu, wystąpią gwiazdy SmackDown Live.
Zostając w temacie The Shield - jest wielce prawdopodobne, że grupa otrzyma nowy theme song. Dla przypomnienia, dotychczasowy, lekko zmodyfikowany utwór stajni otrzymał Roman Reigns.

Coraz więcej wskazuje, że jeszcze w tym miesiącu zobaczymy z powrotem Samoa Joe na Raw. Zawodnik jest bliski powrotu do pełnej kondycji. Być może Joe wystąpi już na niedzielnym TLC lub na jednym z najbliższych Raw.

Jinder Mahal był jednym z głównych reprezentantów WWE na imprezach promujących Olimpiady Specjalne w Indiach. WWE Champion oczywiście wkrótce wróci do tego kraju wraz z pozostałymi gwiazdami SmackDown.W minionym tygodniu mocno "oberwało się" Shane'owi McMahonowi od Hall of Famera WWE - Billy'ego Grahama. "Superstar" nazwał Shane'a idiotą, a federację kłamcami. Chodzi o oświadczenie, które WWE.com wydało odnośnie stanu zdrowia młodszego McMahona po jego walce z Kevinem Owensem na Hell in a Cell.


Minęły równo trzy lata od debiutu Carmelli w NXT.


Madden 18 Tournament Rd. 1: KOFI KINGSTON vs. BARON CORBIN - Gamer Gauntlet:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy