The Rock ze specjalnymi przywilejami? Nowe wieści

Giero
Newsów: 2023

W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że gwiazdy WWE są sfrustrowane faktem, że The Rock otrzymuje specjalne przywileje, jeśli chodzi o jego promocję. Najnowszy Wrestling Observer zawiera bardziej szczegółowe informacje na ten temat.

W kuluarach uważa się, że gwiazdorska siła The Rocka i jego pozycja w zarządzie TKO dają mu więcej swobody niż jakikolwiek inny talent z WWE. Szczególnie jeśli chodzi o długość i treść jego wypowiedzi. Jedna z gwiazda miała zauważyć, że Rock robi co chce i nikt nie będzie mu mówił inaczej. Ma także swój zespół przedstawicieli, którzy zajmują się każdym pojawiającym się problemem.

Miało się wrażenie, że po tym, jak Vince McMahon pozwolił, by jego podwójne standardy wobec starannie wybranych gwiazd i osób pracujących na pół etatu się skończyły, potem wraz z Rockiem wróciły. Wcześniej uważano, że za czasów Vince'a zapaśnicy tacy jak John Cena, Roman Reigns, The Undertaker i Brock Lesnar mieli inne standardy. A teraz właśnie ludzie uważają, że Rock "posunął się jeszcze dalej".

Ponoć kilka tygodni temu Nick Khan z Triple H'em wysłali do Dwayne'a specjalną wiadomość. Zauważono, że WWE jest spółką PG i nie wolno przeklinać, choćby i w mediach społecznościowych. The Rock nadal to robi, nawet na własnych social mediach. Dwayne miał ponoć przyznać, że współczesne standardy i praktyki są dla niego problemem, ale on "mówi to wszystko prosto z serca".

W specjalnych wytycznych wyraźnie zalecono Johnsonowi, aby np. nie używał słowa "tyłek" w FOX, ale Rock zrobił to podczas zeszłotygodniowego SmackDown. WWE powiedziało FOX z wyprzedzeniem, co będzie się działo podczas koncertu. Oprócz treści zarzutem dotyczącym segmentów Rocka była również długość. Ponoć podczas ostatniego SmackDown WWE zaplanowało z wyprzedzeniem, że jego koncert będzie długi i odpowiednio zorganizowano inne punkty.

Z kolei Cody'emu Rhodesowi pozwolono więcej przeklinać w swojej wypowiedzi na ostatnim Raw. Ale miało to miejsce w USA Network, gdzie panują nieco inne wytyczne.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy