The Rock sfinalizował zakup XFL, plany na WWE Title, zapowiedź TakeOver, podsumowanie SD

Giero
Newsów: 2005

The Rock w mediach społecznościowych ogłosił, że sfinalizował przejęcie ligi XFL. Organizacją do tej pory kierował Vince McMahon, jednak zrezygnował przez kłopoty wywołane pandemią koronawirusa. The Rock i jego partnerzy pracują już, by w 2021 roku ruszyć z pierwszym sezonem.WWE Champion Drew McIntyre był gościem ostatniego odcinka "After The Bell". Zdradził, że chciałby, by jednym z jego kolejnych rywali był Aleister Black. Szkot w samych superlatywach wypowiadał się o umiejętnościach i postaci Blacka. Nie zabrakło również tematu walki z Randym Ortonem podczas SummerSlam.

Link do filmu


Co do doniesień odnośnie przebiegu walki, to na razie docierają sprzeczne informacje z mediów. Jedne źródła wierzą, że Randy Orton jest wyraźnym faworytem. Jego wygrana mogłaby otworzyć drogę do kolejnego rewanżu z Edge'em, tym razem z pasem WWE na szali. Inni wierzą, że to czas, by WWE stawiało na nowe twarze, jeżeli chodzi o tytuły mistrzowskie. Więc rezultat walki Ortona z McIntyre'em wyraźnie wskaże drogę organizacji na kolejne miesiące.

Przed nami gala NXT TakeOver: XXX. Odbędzie się w Full Sail University. WWE promuje to wydarzenie głównie dwoma walkami: Adama Cole'a z Patem McAfee i starciem o NXT Championship pomiędzy Keithem Lee a Karrionem Krossem.

NXT Title Match
Karrion Kross vs. Keith Lee (c)

NXT Women's Title Match
Dakota Kai vs. Io Shirai (c)

Ladder Match o NXT North American Title
Bronson Reed vs. Damian Priest vs. Cameron Grimes vs. Johnny Gargano vs. The Velveteen Dream

Adam Cole vs. Pat McAfee

Finn Balor vs. Timothy Thatcher

Pre-Show: #1 Contender's Triple Threat
Oney Lorcan i Danny Burch vs. Breezango vs. Legado del Fantasma___

Poniżej najważniejsze spoilery z ostatniego epizodu SmackDown.

Poprzez Beat Clock Challenge zdecydowano, z kim Asuka zawalczy w pierwszym pojedynku na SummerSlam. Naomi zdołała przypiąć Bayley, więc to ona będzie najpierw rywalką Japonki. Następnie Asuka zmierzy się z Sashą Banks, jeszcze tego samego wieczora.

Link do filmu


Link do filmu


Oficjele postanowili zmodyfikować stypulację walki Mandy Rose z Sonyą Deville. Pierwotnie miał to być hair vs hair match. Postawiono jednak na starcie na zasadach No DQ. Do tego przegrana będzie musiała opuścić WWE.

Link do filmu


Bez komplikacji nie obyło się przy walce wieczoru. Jeff Hardy do starcia o Intercontinental Championship wchodził kontuzjowany. Podczas gdy roster SmackDown walczył z Retribution, AJ Styles wykorzystał moment nieuwagi Hardy'ego i zaatakował jego nogę. Mimo to Enigma zdołał wygrać w main evencie i po raz piąty w karierze zdobył mistrzostwo Interkontynentalne.
Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy