The Rock o końcu kariery, nieprzyjemny incydent na gali NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Do nieprzyjemnego incydentu doszło na sobotnim live evencie NXT w Largo na Florydzie. Jeden z fanów zgromadzonych wśród publiczności kilka razy wykonał nazistowski gest w kierunku gwiazdy NXT – Marcela Barthela. Niektórzy zwrócili uwagę, że zarówno część widzów, jak i sam zawodnik domagali się usunięcia tego człowieka z trybun. W końcu został on na krótko wyprowadzony, ale po chwili pozwolono mu z powrotem zająć swoje miejsce.

W wywiadzie dla Daily Star Seth Rollins wypowiedział się na temat walk międzypłciowych w WWE. Pretendent do tytułu Universal uważa, że w trosce o zachowanie realizmu do takich starć nie powinno dochodzić. Rollins jako przykład podał sporty typu piłka nożna czy koszykówka, gdzie kobiety i mężczyźni mają osobne rozgrywki. Dodał przy tym, że wcale nie uważa pań za mniej utalentowane i chodzi mu tylko o to, aby produkt wyglądał jak najbardziej realistycznie.

Choć nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, wszystko wskazuje na to, iż na okładce gry WWE 2K20 znajdą się Becky Lynch oraz Roman Reigns. Możemy to wywnioskować z opublikowanego dziś trailera, w którym wcześniej wspomniana dwójka gra pierwszoplanowe role. Poza Reignsem i Lynch grę reklamują także Hulk Hogan, Steve Austin, Sheamus, Shawn Michaels, Paul Heyman, Velveteen Dream oraz Braun Strowman. Premiera przewidziana jest na 22 października tego roku.

W rozmowie z OttawaSun.com Kofi Kingston wyjawił, iż przed utworzeniem The New Day rozważał porzucenie wrestlingu. Ghańczyk czuł, że robi w kółko to samo i nie był nawet pewien, czy chce wziąć udział w nowym projekcie, a dziś jest mistrzem WWE oraz członkiem stajni uznawanej przez wielu za jedną z najlepszych w historii.

Ciekawej wypowiedzi udzielił The Rock, który stwierdził, że kocha wrestling i za nim tęskni, ale po cichu zakończył ten etap, bo miał na tyle szczęścia, że jego kariera była cudowna i osiągnął to, co chciał. Przypomnijmy, że ostatnią walką People’s Championa było starcie z Rowanem na WrestleManii 32, gdzie w sześć sekund pokonał ówczesnego członka The Wyatt Family.

Trish Stratus i Charlotte Flair kontynuują promocję swojej walki na SummerSlam poprzez wymianę zdań na Twitterze:


dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 04-08-2019 17:08:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy