The Miz miał rozpocząć feud z Brayem Wyattem

Arkao
Newsów: 1409

Jak wiadomo, podczas ostatniego SmackDown rozpoczęto nowy storyline o pas WWE, bowiem Daniel Bryan został zaatakowany przez obecnego mistrza Braya Wyatta. Nie wiadomo jeszcze, czy dwójka ta spotka się na Survivor Series, ale jest to bardzo prawdopodobne. Co ciekawe, pierwotne plany były zupełnie inne. Na pierwszym SmackDown po Crown Jewel The Fiend miał zaatakować The Miza i to były WWE Champion miał być jego rywalem. Wszystko zostało jednak zmienione, gdy cały roster utknął na arabskiej ziemi.

WWE postanowiło anulować taping Monday Night Raw, który miał mieć miejsce 17 grudnia. Emisja miała się odbyć 23 grudnia, czyli dzień przed wigilią. Przez bardzo małą sprzedaż biletów wycofano się z tego pomysłu i nagrania gali odbędą się 16 grudnia, po Raw Live.

Wczoraj pisaliśmy, że Shayna Baszler jest faworytką meczu kobiet na Survivor Series. Co ciekawe, na zapleczu federacji zbiera ona znakomite recenzje i w 2020 r. ma być już czołową postacią w głównym rosterze. Sam Vince McMahon ma być fanem tej postaci.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy