Termin powrotu Moxleya na ring, status Shidy, druga gala TERMINUS, Haas z nowym pracodawcą

Giero
Newsów: 2005

Jon Moxley wkrótce powróci na ring. W miniony weekend GCW zapowiedziało walkę Jona z Homicide'em na 23 stycznia w Hammerstein Ballroom.Tymczasem Hikaru Shida powraca do Japonii. Wygląda na to, że atak Sereny Deeb przed ich ostatnim pojedynkiem był celowym zabiegiem, by wypisać Hikaru na dłużej z programów AEW. Póki co nie wiadomo, czy zawodniczka ma plany na termin powrotu do USA, czy też na dłużej wróci do ojczyzny.

Organizacja TERMINUS zapowiedziała, iż szybko powróci z drugą galą. Kolejne jej wydarzenie odbędzie się 24 lutego i na ten moment prawdopodobnie w walce wieczoru Jonathan Gresham postawi mistrzostwo ROH na szali przeciwko reprezentantowi All Elite Wrestling - Santanie.
W miniony weekend odbył się pierwszy event spod szyldu TERMINUS, a w walce wieczoru Gresham - Josh Alexander padł remis.


Charlie Haas niedawno pojawił się na nagraniach Impact Wrestling, a tym razem związał się z organizacją Prestige. Federacja potwierdziła, że to długoterminowa umowa i weteran pojawi się na kilku jej galach.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Teraz Khan pewnie żałuje, bo tak to mogłaby być niespodzianka z tym Moxem - wyobraźcie sobie pop jaki by był jakby wrócił z zaskoku, a tak teraz każdy się go spodziewa na dniach.

napisane przez CzaQ w dniu : 17-01-2022

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy