Tapingi SmackDown, główne walki TakeOver, plany dla Banks, Daniel Bryan w Hall of Fame?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 228

Informowaliśmy niedawno, iż WWE zamierza nagrać z wyprzedzeniem ostatni odcinek SmackDown przed WrestleManią. Według dzisiejszych informacji, wcześniej zostaną przygotowane jednak dwa epizody - z 2 oraz 9 kwietnia. Wynika to oczywiście z cięcia kosztów oraz napiętego grafiku, jaki czeka federację w tygodniu największego PPV w roku.

Wczoraj potwierdzono, że walką wieczoru pierwszej części NXT TakeOver: Stand & Deliver będzie starcie Io Shirai z Raquel Gonzalez. Drugą część natomiast zamknie batalia Finna Balora z Karrionem Krossem o tytuł NXT.

Zarówno mistrzyni kobiet SmackDown Sasha Banks, jak i pretendentka do tytułu na WrestleManii Bianca Belair występują obecnie w roli face'ów, jednak zdaniem Dave'a Meltzera z Wrestling Observer, ta sytuacja ulegnie zmianie już dziś na Fastlane, gdzie Banks może przejść heel turn.

Kilka dni temu na WWE Network pojawiła się sekcja wideo, która sugerowała, jakoby do tegorocznej klasy Hall of Fame miał zostać wprowadzony Daniel Bryan. Byłoby to dziwne, bowiem Bryan wciąż jest aktywnym zawodnikiem i choć wkrótce zamierza rozpocząć pracę na lżejszym grafiku, tak nie planuje kończyć kariery. Niewykluczone, że była to zwykła pomyłka ze strony WWE, lecz wspomniany już wcześniej Meltzer uważa, że wcale nie jest to niemożliwe. Wszystko zapewne wyjaśni się w przeciągu najbliższych kilku, może kilkunastu dni.

Najlepsze momenty "przy mikrofonie" z udziałem "Stone Colda" Steve'a Austina:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 21-03-2021 19:16:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy