Tapingi NXT na kwiecień i początek maja

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Za nami nagrania kolejnych odcinków NXT po TakeOver. Czego możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach?

18 kwietnia
Odcinek otworzyli Johnny Gargano i Candice LeRae. Gargano podziękował swojej żonie. W walce wieczoru zmierzy się ona z Zeliną Vegą. Tymczasem Johnny zapowiedział, że zostanie pretendentem do tytułu mistrzowskiego.

Ricochet pokonał Fabiana Aichnera. Przed spinowaniem rywala wykonał efektowne 630, a po starciu wygłosił face'owe promo.

The War Raiders pokonali The Metro Brothers. Zawodnicy nadal używają pseudonimów Hanson i Rowe.

Lars Sullivan pokonał Killiana Daina w brutalnym No DQ Matchu. Walka zakończyła się po Freak Accident na stalowe krzesła.

Candice LeRae pokonała Zelinę Vegę. Po stoczonym pojedynku Johnny Gargano wyzwał do walki o tytuł Aleistera Blacka. Ten zaakceptował wyzwanie.

25 kwietnia
Promo Undisputed Ery. Do ringu wyszli wszyscy jej członkowie, czyli Adam Cole, Kyle O'Reilly, Roderick Strong i kontuzjowany Bobby Fish. Strong jest oficjalnie przedstawiany jako Tag Team Champion. Grupa przechwalała się sukcesami na TakeOver, a Roderick wykorzystał okazję, by dopiec Pete'owi Dunne'owi.

Adam Cole obronił NXT North American Championship dzięki interwencji kolegów z drużyny. Jego przeciwnikiem był Oney Lorcan, któremu na ratunek ruszył Danny Burch. Został jednak za to ukarany przez Undisputed Erę.

Heavy Machinery pokonali Tino Sabbatelliego i Riddicka Mossa. Sabbatelli opuścił swojego kolegę z drużyny. Po walce Dozovic i Knight rzucili wyzwanie The War Raiders.

Kairi Sane pokonała Shazzę McKenzie. Po walce do ringu wyszła Lacey Evans, która najpierw przeprosiła Kairi za komentarze czynione w Nowym Orleanie, a następnie uderzyła ją mikrofonem.

TM61 pokonali The Street Profits.

Pete Dunne pokonał Rodericka Stronga przed dyskwalifikację. W starcie, którego stawką nie był tytuł mistrzowski ingerowała Undisputed Era. Mistrzowi UK pomogli Oney Lorcan i Danny Burch.

2 maja
Kona Reeves pokonał Patricka Scotta.

Ricochet wygłosił promo o tytule mistrzowskim NXT. Przerwał mu Velveteen Dream. W trakcie kilkuminutowej wymiany zdań stwierdził, że Ricochet nie jest wystarczająco dobry.

Ethan Carter III pokonał Raula Mendozę.

Dakota Kai pokonała Vanessę Borne. Po walce do ringu wyszła Shayna Baszler. Postraszyła trochę Dakotę w narożniku, a następnie pobiła Vanessę.

Nie doszło do walki Blacka i Gargano o tytuł, ponieważ Johnny został zaatakowany przez Ciampę w trakcie wyjścia do ringu. Gargano został wyniesiony na noszach i odwieziony ambulansem do szpitala.

9 maja
Bianca Belair pokonała Candice LeRae.

The War Raiders pokonali Heavy Machinery.

Tommaso Ciampa pokonał Kassiusa Ohno i pobił go po walce.

Do ringu wyszedł Aleister Black i zaczął mówić o Johnnym Gargano. Przerwało mu Sanity, a Eric Young wyzwał Blacka do walki.

Aleister Black pokonał Erica Younga w non-title matchu. Po walce mistrz dał radę także Wolfe'owi i Dainowi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy