Tapingi Impact Wrestling - spore zmiany w tytułach mistrzowskich, debiut nowej Knockout

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery z tapingów Impact Wrestling, które odbyły się w dniach 11 do 14 sierpnia!

Podczas sobotnich tapingów Impact Wrestling prezydent TNA, Billy Corgan przedstawił nowy tytuł mistrzowski federacji. Według słów Corgana turniej zadecyduje o pierwszym posiadaczu tego tytułu. Pojedynki o ten tytuł składać mają się z rund, a po upływie ustalonego czasu bez rozstrzygnięcia, o wyniku zadecydują sędziowie (tak jak w boksie lub MMA). Nowy tytuł ma zastąpić tytuł TNA King of the Mountain, który, przejęty na poprzedniej gali Impact przez potrójnego mistrza Bobby'ego Lashleya, przejdzie do historii.
Z kolei tytuł X Division zostanie zwakowany. W trakcie weekendowych tapingów DJ Zema Ion pokonał Braxtona Suttera, Mandrewsa, Andrew Everretta, Trevora Lee oraz Rockstar Spuda w Ultimate X Matchu i został nowym mistrzem TNA X Division.

Allie została nową mistrzynią TNA Knockouts, pokonując Marti Belle, Jade, Madison Rayne oraz dotychczasową mistrzynię Siennę w pojedynku bez dyskwalifikacji. Pojedynek ten zostanie wyemitowany 18 bądź 25 sierpnia. Allie jednak straciła tytuł na tych samych nagraniach na rzecz Marii Kannelis (emisja tydzień po wygraniu pasa przez Allie). Ma to prowadzić do pojedynku Marii Kannelis i Gail Kim o tytuł TNA Knockouts na Bound for Glory.

Nominacja Corgana na prezydenta federacji została ogłoszona rosterowi i pracownikom na spotkaniu zorganizowanym w Orlando w ramach weekedowych tapingów. Przewodnicząca Dixie Carter wyjaśniła te zmiany i pogratulowała swojemu następcy. Corgan otrzymał dużą owację i wygłosił przemówienie odnośnie swoich planów dla federacji.

Chelsea Green zadebiutowała w TNA podczas niedzielnych tapingów Impact. Była uczestniczka Tough Enough została przedstawiona przez Marię Kannelis jako Laurel Vanness i wystąpiła w Knockouts Gauntlet Matchu za Allie.
Wywiad McKenzie Mitchell z Aronem Rexem:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy