Syn legendy w WWE? Kontuzja czołowej gwiazdy Raw, Ricochet

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 213

Rey Mysterio udzielił ostatnio wywiadu portalowi WrestlingInc. Odniósł się w nim, m.in., do coraz częstszej obecności w programach WWE swojego syna, Dominicka. Luchador zdradził, że jednym z pomysłów kreatywnych dotyczących jego niedawnej rywalizacji z Samoa Joe było doprowadzenie do ringowego debiutu młodego zawodnika. Sprzeciwił się temu jednak sam Mysterio uważający, że Dominick, od kilku lat trenujący pod okiem ojca oraz innego weterana biznesu, Konnana, nie jest jeszcze gotowy na takie wyzwanie. Nie wykluczył jednak, że za jakiś czas federacja wróci do tego pomysłu, wtedy zaś decyzja należeć będzie wyłącznie do samego zainteresowanego.

Zła wiadomość dla fanów Larsa Sullivana. 10 czerwca, podczas odbywającego się na gali Monday Night Raw 3-on-1 Elimination Handicap Matchu przeciwko Lucha House Party, doznał on kontuzji kolana, która, jak okazało się po szczegółowych badaniach, wykluczy go z akcji na okres od 6 do 8 miesięcy.

Jak informuje Pro Wrestling Sheet, Mike oraz Maria Kanellis podpisali nowe, pięcioletnie kontrakty z WWE. Dotychczasowe umowy wiążące małżeństwo z federacją McMahonów wygasały w czerwcu bieżącego roku.

Darren Young pojawił się na zapleczu w trakcie wtorkowego tapingu gali SmackDown Live.Ricochet dołączył do stale wydłużającej się listy celebrytów będących ofiarami kradzieży oraz upublicznienia prywatnych materiałów o charakterze seksualnym.

Jak donosi Dave Meltzer, WWE jest zainteresowane zatrudnieniem Jacoba Fatu, członka legendarnego zapaśniczego klanu Anoa'i, syna Sama Fatu (starszym fanom znanego lepiej pod aliasami Tamu oraz The Tonga Kid). Jacob, legitymujący się siedmioletnim doświadczeniem w biznesie, od jakiegoś czasu zbiera szlify w zyskującej coraz większą popularność federacji Major League Wrestling.

Z cyklu Kayfabe Twitter Wars, Xia Li oraz Taynara Conti:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy