Świeży start dla WWE? Zapowiedzi powrotów i debiutów (Spoilery)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 734

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z Monday Night Raw i TLC. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Dość niespodziewanie Raw otworzył nie tylko Chairman WWE - Vince McMahon, ale także Stephanie i Shane McMahonowie oraz Triple H. Cała czwórka zapowiedziała, że w najbliższych miesiącach wspólnie wezmą większą odpowiedzialność za poziom Raw i SmackDown. Dodali, że wkrótce pojawią się nowe gwiazdy, które zapewnią świeże zestawienia w kartach walk.

Link do filmu

Nie trzeba było długo czekać na konkretne wiadomości odnośnie do tożsamości wspomnianych nowych gwiazd w głównym rosterze. O ile od dawna wiadomo o awansie Larsa Sullivana, to potwierdzono także, że wkrótce zadebiutują ECIII, Lacey Evans, Nikki Cross i Heavy Machinery. Nie poinformowano na razie, do jakich brandów będą należeć, ale być może to nie jedyne nowe twarze.

Link do filmu

Zapowiedziano także powroty dwóch gwiazd Raw - Kevina Owensa i Samiego Zayna. Obydwaj od kilku miesięcy byli wykluczeni z akcji przez kontuzję. Nie podano terminów, kiedy ich zobaczymy.

The Revival wygrali Fatal 4-Way Tag Team Match, dzięki czemu zostali nowymi pretendentami do tytułów mistrzowskich. Z kolei Natalya w walce wieczoru okazała się być najlepsza w ośmioosobowym Gauntlet Matchu i za tydzień zobaczymy jej pojedynek z Rondą Rousey.

Wczoraj nagrano także od razu kolejny epizod na przyszły tydzień. Zawodnicy Raw dostali już kilka dni odpoczynku, podczas gdy gwiazdy SmackDown LIVE jeszcze przepracują dzisiejszy wieczór.

A'propos SmackDown, tradycyjna zapowiedź od WWE:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy