Stephanie o możliwej walce kobiet w Arabii, Shane z title shotem?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 866

Stephanie McMahon tym razem gościła na Orlando Health’s 2019 Celebrating Women. Wzięła udział w sesji Q&A, po której spotkała się z mediami. Oczywiście poruszono temat możliwych walk kobiet na galach w Arabii Saudyjskiej. Stephanie potwierdziła, że rzeczywiście WWE starało się o to już przy Super ShowDown. I ma nadzieję, że w końcu do tego dojdzie szybciej niż później. McMahon przypomniała, że pod koniec 2017 roku Alexa Bliss walczyła z Sashą Banks na live evencie w WWE. Zajęło im to kilka lat. Stephanie uważa, że w końcu dojdzie do tego także przy okazji gal PPV w Arabii i będzie to dużym wydarzeniem dla tego kraju.

Pojawiła się ciekawa informacja... że seria zwycięstw, jaką ma Shane McMahon, może doprowadzić do jego rywalizacji z Kofim Kingstonem o WWE Championship.


Na ostatnim SmackDown Live ponownie zobaczyliśmy promo Aleistera Blacka szukającego rywali. Black przekazał dalej materiał video na swoim Twitterze... i odpowiedział na nie Mark Haskins! Obydwaj byli rywalami, gdy walczyli na europejskich scenach niezależnych.

Za tydzień podczas NXT UK dojdzie do Battle Royal, które wyłoni nową pretendentkę do mistrzostwa kobiet.

Chris Jericho na Twitterze postanowił wesprzeć Undertakera i Goldberga.

Top 10 momentów z ostatniego SmackDown Live:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kurła, wrestler KPW feuduje z gwiazdą WWE! Zaraz Alistair wbije na Arenie 14 i będzie TTM z Kawalerem, róbcie screany :lol: :lol: :lol:

napisane przez TheVillain w dniu : 13-06-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy