Status Triple H'a, Nikki Bella o kobiecej rewolucji, Gail Kim ostro o McMahonach

Giero
Newsów: 1741

Wygląda na to, że kontuzja Triple H'a jest bardzo poważna. W optymistycznych szacunkach "The Game" będzie mógł wrócić na ring za około pięć miesięcy. Jego pauza może się jednak wydłużyć. Wydaje się, że tym samym zagrożony będzie występ Triple H'a na WrestleManii 35 i w ramach zabezpieczenia kreatywni na razie nie będą uwzględniać go w planach na tę galę.

Nikki Bella ostatnio wystąpiła w podcaście "In This Corner".
Stwierdziła, że kobieca rewolucja mogła zacząć się już wcześniej, ale poprzednie generacje, szczególnie Div, nie otrzymały wystarczającego zaufania. Przyznała, że jest zdziwiona, iż słowo "Diva" jest aktualnie źle postrzegane i kreowane przez oficjeli. Podkreśliła, że podczas gdy istniało Divas Championship, posiadały je takie zawodniczki jak AJ Lee, Beth Phoenix czy Paige oraz wiele innych ciężko pracujących na szacunek kobiet.
Dodała także, że to lekko lekceważące, gdy chwali się Attitude Erę i kobiecy chodzące w samych biustonoszach, a krytykuje się erę Div, bo "na pasie mistrzowskim widniał motyl".

Gail Kim uderzyła w rodzinę McMahonów, nazywając ich rasistami na Twitterze.


W piątkowy wieczór na live evencie NXT zadebiutował Punishment Martinez. Dość niespodziewanie przegrał przez przypięcie z Nickiem Millerem.

W ten weekend Ember Moon wzięła ślub z jej wieloletnim partnerem - Matthew Palmerem.

Becky Lynch postanowiła wbić szpilkę Sethowi Rollinsowi.

Pięć ulubionych gier Jeya Uso:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy