Status relacji WWE z ESPN, Brodus Clay o jego gimmicku, DDP o współpracy z Lesnarem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

WWE ostatnio ma lekkie problemy w relacjach ze stacjami telewizyjnymi. Według najnowszych doniesień FOX i USA Network nie są zadowoleni ze współpracy organizacji z ESPN. Rok temu ESPN mocno pracowało z WWE nad promocją WrestleManii i obydwie strony przymierzały się do podobnych relacji i programów przy okazji WM 36. Wstrzymała je jednak pandemia koronawirusa, ESPN stwierdziło, że tym razem nie może pozwolić sobie na podobne wydatki finansowe. Mimo to można spodziewać się dalszej współpracy, gdy sytuacja powróci do normy, bowiem ESPN ma znacznie większe zasięgi niż np. FS1. Ci tymczasem musieli się zadowolić możliwością prezentacji WrestleManii z minionych lat i niektórych materiałów z WWE Network.

George Murdoch (aka Brodus Clay i Tyrus) wyjawił w jednym z ostatnich wywiadów, że pierwotny pomysł na jego gimmick wyszedł od Dusty'ego Rhodesa. Wymyślili wspólnie ringname, a Rhodes wpadł na ideę postaci nawiązującej do jednego z ochroniarzy Snoop Dogga.

Natomiast Diamond Dallas Page w ostatniej audycji WINCLY odniósł się do jego pierwszego spotkania z Brockiem Lesnarem w ringu. Od samego początku DDP był pod wielkim wrażeniem budowy Brocka i jego podejścia do zawodu, mimo młodego wieku. Wspomina, że gdy doszło do ich pierwszej konfrontacji, Lesnar potraktował go jak pięciolatka i starał się wyrządzić mu jak najmniej krzywdy. "Bestia" miała wtedy 23 lata, a DDP był dwukrotnie starszy.

FULL MATCH - The Rock 'n' Sock Connection vs. Evolution - Handicap Match: WrestleMania 20

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy