Status Reignsa, otwarte wyzwanie Belair, pierwsza walka w karcie Extreme Rules, Top 10

Giero
Newsów: 2005

W ostatnich tygodniach było sporo spekulacji wokół statusu Romana Reignsa. Przed galą Clash at the Castle wiele źródeł sugerowało, że WWE wkrótce, o ile nie będzie chciało pozbawić go obydwóch pasów, to przynajmniej oddzieli jeden z tytułów. Ostatecznie Reigns pokonał Drew McIntyre'a w Cardiff i nadal jest Undisputed Universal Championem.
Tymczasem, według najnowszych doniesień, może się okazać, iż Reigns jeszcze dość długo będzie główną twarzą organizacji. Tak przynajmniej twierdzi serwis WrestlingNews.co, powołując się na rozmowę z wysoko postawioną osobą w federacji. Triple H ma trzymać się oryginalnego planu Vince'a McMahona, gdzie Reigns będzie miał przynajmniej jeden z tytułów mistrzowskich do WrestleManii 39. Tam ma zawalczyć z The Rockiem. Jednocześnie pojawiła się sugestia, że Reigns przestanie być mistrzem dopiero po WM.

Podczas najnowszego SmackDown zaktualizowano zapowiedź nadchodzącego Raw. Wynika z niej, iż Bianca Belair stanie w poniedziałek do otwartego wyzwania o swój pas mistrzowski.
Wcześniej na Raw potwierdzono walkę Edge'a z Dominikiem Mysterio i pojedynek o pasy tag team kobiet: Aliyah i Raquel Rodriguez vs IYO SKY i Dakota Kai.

Natomiast po SmackDown WWE potwierdziło pierwszą walkę w karcie Extreme Rules. Ronda Rousey otrzyma szansę odzyskania pasa mistrzowskiego, a jej rywalką będzie obecna WWE SmackDown Women's Champion - Liv Morgan. Rousey wypracowała title shot, wygrywając pięcioosobową walkę na niebieskiej tygodniówce.

Najnowsze WWE Top 10, poświęcone Goldbergowi:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy