Status prawny i zawodowy El Patrona, nowy kontrakt Moose'a, Matt i Reby Hardy kontra GFW

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

Podczas środowej telefonicznej konferencji dla mediów ujawniono, że zawieszenie Alberto El Patrona nie zostało jeszcze zniesione, pomimo oczyszczenia go z zarzutów przez organy ścigania. Federacja prowadzi prywatne dochodzenie w tej sprawie i jak długo wyniki tego dochodzenia nie będą znane, tak długo El Patron pozostanie zawieszony.

Pozostając w temacie Patrona, prawnik wrestlera GFW oraz Paige Keith McMahon (interesująca zbieżność nazwisk, tak przy okazji) opublikował oświadczenie oraz raport policji w sprawie incydentu na lotnisku w Orlando. McMahon reprezentował zarówno Alberto, jak i Paige, gdyż, jak twierdzi, nie było mowy o uznaniu sprawy jako przemocy wobec osób bliskich, a cała sytuacja była kłótnią pomiędzy parą, niepotrzebnie podniesioną do miana "incydentu".
Moose ogłosił wczoraj na Twitterze, że podpisał nowy trzyletni kontrakt z GFW.
Nie minęło wiele czasu od stwierdzenia prezydenta GFW Eda Norholma, że negocjacje z braćmi Hardy odnośnie gimmicku Broken są definitywnie zakończone i federacja nie będzie do tego wracać, a Reby Hardy już postanowiła odnieść się do tego na Twitterze.
Matt Hardy również odniósł się do stwierdzenia Norholma.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy