WWE 2k23 Even Stronger

Status Matthewsa, Gable w AEW? Uczestniczki Knockouts Knockdown, karta Wrestling Revolver

Giero
Newsów: 1582

W środę podczas specjalnego epizodu Dynamite dojdzie do Casino Ladder Matchu. Zwycięzca otrzyma okazję do walki o AEW World Heavyweight Championship. Aktualnie pas jest w posiadaniu Kenny'ego Omegi.
W składzie pojedynku pozostało jedno wolne miejsce, które otrzyma tzw. "Joker". Wiele źródeł jest przekonanych, że może je zająć Buddy Matthews (aka Buddy Murphy), któremu kończy się 90-dniowa klauzula zakazu występów po zwolnieniu z WWE. Buddy też podgrzał spekulacje, umieszczając dość wymowny wpis na Twitterze.
Co ciekawe - są też inne doniesienia Ringside News, z których wynika, iż sam zawodnik raczej powinien związać się z Impact Wrestling. Sprawa rozwiąże się zatem w środę.

Wczoraj pojawiły się także sugestie, że z All Elite Wrestling powinien wkrótce związać się Chad Gable. Lada moment wygasa jego umowa z WWE. Wrestling Observer Radio sugeruje, iż w szatni AEW panuje wręcz przekonanie co do takiego ruchu.

Tymczasem Impact Wrestling ogłosiło kolejne nazwiska uczestniczek turnieju Knockouts Knockdown. Organizacja potwierdziła udział Tashy Steelz i Jamie Senegal. Wcześniej zapowiedziano występy Mercedes Martinez, Renee Michelle, Lady Frost i Chelsea Green. Pozostały zatem dwa wolne miejsca.

Wrestling Revolver potwierdziło, że main eventem ich najbliższej gali zaplanowanej na 30 października będzie starcie Jona Moxleya z Jimmym Jacobsem. Cała karta wygląda dość ciekawie, jest wiele nazwisk znanych z występów dla WWE czy Impact Wrestling:

*Iowa Street Fight: Jon Moxley Vs. Jimmy Jacobs

* Revolver Title Ladder Match: Rich Swann vs. Trey Miguel vs. JT Dunn w/ Phil Stamper vs. Manscout Jake Manning

* Revolver Tag Team Titles Match: Davey Richards & Eddie Edwards vs. Tyler Matrix & Logan James

* Alex Colon vs. Jake Crist in a 4 Corners of Pain Match

* Ace Austin vs. Alex Zayne​

* Matt Rehwoldt vs. Anthony Greene

* Jessicka Havok vs. Billie Starkz

* Matthew Palmer vs. Danhausen

* Sudden Death Scramble Match: Madman Fulton vs. Warhorse vs. Ninja Mack vs. Everett Connors vs. TBA vs. TBA vs. TBA vs. TBA

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy