Status Lucha House Party, współpraca WWE z EVOLVE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Dość niespodziewanie podczas ostatniego odcinka Monday Night Raw walkę stoczyło "Lucha House Party", trzyosobowa stajnia złożona z Kalisto, Lince Dorado oraz Gran Metalika, zawodników kojarzonych dotychczas z występami w dywizji cruiserweight. Wiele wskazuje na to, że nie był to jednorazowy występ i w kolejnych tygodniach luchadorzy będą regularnie pojawiać się zarówno na Raw, jak i 205 Live - podobnie jak czynią to od pewnego czasu Lio Rush i Drake Maverick.

Do ciekawych rozstrzygnięć doszło podczas niedzielnej gali EVOLVE 114. Znany z występów w NXT Fabian Aichner pokonał Shane'a Stricklanda i został ósmym w historii posiadaczem tytułu Evolve Championship. Podczas tej samej gali pasy zdobyli również Montez Ford i Angelo Dawkins. The Street Profits wygrali z dotychczasowymi mistrzami drużynowymi, duetem Doom Patrol.Zdobycie dwóch głównych trofeów Evolve przez zawodników pozostających pod kontraktem z WWE to kolejny dowód na zacieśnianie współpracy między federacją Vince'a McMahona oraz WWNLive, właścicielami EVOLVE i Shine. Kwestią czasu wydaje się, aż gale obu federacji dołączą do oferty platformy WWE Network.

Dwukrotna zdobywczyni pasa NXT Women's Championship Shayna Baszler doznała niegroźnej kontuzji kostki podczas odbywającej się na Evolution PPV walki z Kairi Sane.

Urazu w ostatnich dniach nabawił się również Tye Dillinger. W jego wypadku sytuacja jest jednak znacznie poważniejsza, zawodnika czeka najprawdopodobniej operacja.

Xavier Woods wziął udział w evencie powiązanym z legendarną grą Dungeons and Dragons:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy