Status Lashleya, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 1644

Bobby Lashley w miniony weekend stracił WWE Championship podczas Elimination Chamber. Zawodnik w trakcie walki niewiele zrobił: Seth Rollins rzucił Austina Theory'ego w komorę Lashleya. Storyline'owo WWE poinformowało, iż Lashley doznał wstrząśnienia mózgu. Jednak według medialnych doniesień zawodnik będzie musiał przejść operację, by wyleczyć ramię. To może oznaczać kilka miesięcy przerwy.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka Monday Night Raw!

Brock Lesnar będzie miał intensywną drogę do WrestleManii 38. "Bestia" wystąpi 5 marca w Madison Square Garden, gdzie będzie bronić WWE Championship. Ponadto sam Lesnar zapowiedział już obecność na najbliższym SmackDown.

Link do filmu


Finn Balor po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się na Raw. Pomógł Tommaso Ciampie w pokonaniu Bobby'ego Roode'a i Dolpha Zigglera.

Sprawdziły się medialne doniesienia i ostatecznie to Logan Paul będzie partnerem Miza w walce tag teamowej z Reyem i Dominikiem Mysterio na WrestleManii.

Link do filmu


Edge zadeklarował tym razem, że na WM 38 rzuca otwarte wyzwanie. W trakcie jego proma padły nawiązania do kilku nazwisk jak AJ Styles czy Finn Balor, lecz ostatecznie poczekamy na poznanie rywala Rated R-Superstara.

Link do filmu


Damian Priest rzucił wyzwanie do walki o US Championship. Odpowiedział na nie Finn Balor i do ich starcia dojdzie za tydzień.

Link do filmu


Natomiast za dwa tygodnie odbędzie się Triple Threat Match o tytuły tag team na Raw. Alpha Academy zmierzą się z RK-Bro oraz Kevinem Owensem i Sethem Rollinsem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy